Wykonujemy nadruki na odzieży roboczej

Komentarz: 0 Trafienie: 1053

Wykonujemy znakowanie, logowanie zakupionej u nas odzieży roboczej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszą ofertę poszerzyliśmy o usługę znakowania odzieży. Odzież znakujemy metodą termotransferu oraz sublimacji. Metody te pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości, trwałego nadruku na tkaninieco jest szczególnie istotne w przypadku odzieży roboczej, która jest intensywnie użytkowana.

Wykonujemy znakowanie, logowanie zakupionej u nas odzieży roboczej 

Po co znakować odzież?

Każdy przedsiębiorca chce aby jego firma postrzegana była profesjonalnie. Pozytywny odbiór na rynku zależy przede wszystkim od wiedzy i doświadczenia pracowników, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Jednak nie bez znaczenia jest również odpowiednia reklama i budowanie dobrego wizerunku, który ma ogromny wpływ na sposób postrzegania firmy przez klientów i podnosi poziom zaufania. Doświadczeni pracownicy wyposażeni w dobrej jakości odzież z estetycznym i trwałym logo stanowią dodatkowy nośnik reklamy i są wizytówką firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszą ofertę poszerzyliśmy o usługę znakowania odzieży. Odzież znakujemy metodą termotransferu oraz sublimacji. Metody te pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości, trwałego nadruku na tkaninie, co jest szczególnie istotne w przypadku odzieży roboczej, która jest intensywnie użytkowana.

Metoda termotransferu polega na wgrzewaniu w tkaninę specjalnej folii flex lub flock, która pod wpływem docisku i temperatury trwale łączy się z tkaniną. Metoda nie pozwala na uzyskanie efektu cieniowania.

Sublimacja to metoda przeznaczona do znakowania tkanin poliestrowych (najczęściej kamizelek ostrzegawczych, odzieży sportowej). W pierwszym etapie nadruk nanoszony jest przy użyciu specjalnych tuszy na papier sublimacyjny, a następnie pod wpływem temperatury tusz z papieru wgrzewany jest na tkaninę. Uzyskany nadruk jest trwały i niewyczuwalny w dotyku.

Dodatkowo możemy także wykonać na odzieży hafty, które prezentują się bardzo estetycznie zwłaszcza na polarach i koszulkach polo.

Znakujemy m. in.: odzież roboczą, kurtki, kamizelki, softshele itp. nadruki wykonujemy już od 1 szt..

Ze swojej strony służymy klientom pomocą zarówno w doborze odpowiedniej metody jak i sposobu wykonania nadruku.

malbud

nadruk na kamizelce

maszyna do robienia nadruków

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień