Przyłbice ochronne i osłony twarzy

Przyłbica ochronna - skuteczna ochrona twarzy pracownika

Twarz jest naszą wizytówką. Dlatego też należy zachować szczególną dbałość o jej bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas wykonywania wielu wymagających prac. Pracując w wyjątkowo...

Aktywne filtry

Przyłbica ochronna - skuteczna ochrona twarzy pracownika

Twarz jest naszą wizytówką. Dlatego też należy zachować szczególną dbałość o jej bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas wykonywania wielu wymagających prac. Pracując w wyjątkowo nieprzyjaznych, trudnych warunkach należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo twarzy. Osoby, które zajmują się przykładowo spawaniem lub piłowaniem z pewnością potrzebują przyłbicy ochronnej. Jest to doskonała i niezawodna ochrona dla naszej twarzy, osadzonych na niej oczu, nosa i ust. Niestety, skutki niefrasobliwości związane z brakiem odpowiedniego zabezpieczenia twarzy mogą być bardzo poważne.

Przyłbica ochronna dostępna w sklepie internetowym BHP Nawigator

W sklepie internetowym BHP Nawigator oferujemy wytrzymałe przysłony i przyłbice, które bardzo dobrze sprawdzają się w pracach, gdzie konieczne jest optymalne zabezpieczenie twarzy. Przyłbica ochronna wykonana jest z wytrzymałych i lekkich materiałów transparentnych, co pozwala na jej optymalne użytkowanie przy wysokiej funkcjonalności. Produkty te dostępne są w różnych długościach z uwzględnieniem konieczności zakrycia całej twarzy.

Dlaczego posiadanie przyłbicy ochronnej jest niezbędne?

Przyłbice ochronne to produkty, które posiadają dobre mocowanie w postaci nagłowia, a w niektórych modelach także podbródka. Zapewniają one trwałe i stabilne utrzymanie w określonej pozycji podczas wykonywania prac. System regulacji pozwala na optymalne dopasowanie mocowania do indywidualnych preferencji oraz osobistych parametrów fizycznych. Produkty dostępne są także w modelu z przyciemnianą szybką, idealne do działań w środowiskach, gdzie pracownicy narażeni są na intensywne światło.

Nasze przyłbice to produkty najwyższej jakości, wytrzymałe, solidne oraz niezawodne. Nawigator. Zapobieganie urazom jest dużo prostsze niż długotrwałe leczenie uszkodzeń ciała. Oferujemy naszym klientom. m.in. osłony z szybą z plexi, osłonę z siatki, czy też osłonę przeciwodpryskową. Każda z nich jest niezwykle wytrzymała i odpowiednio wyprofilowana tak, aby noszenie takiego zabezpieczenia nie sprawiało dyskomfortu. Produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego zakupić można w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Osłona twarzy - przeciw odpryskom

W sklepie internetowym BHP Nawigator oferujemy naszym klientom wytrzymałe osłony przeciwodpryskowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w pracach, gdzie konieczne jest optymalne zabezpieczenie twarzy. Produkt wykonany jest z wytrzymałych i lekkich materiałów transparentnych, co pozwala na optymalne użytkowanie przy wysokiej funkcjonalności. Wyroby dostępne są w różnych długościach z uwzględnieniem konieczności zakrycia całej twarzy.

Pracując w wyjątkowo nieprzyjaznych, trudnych warunkach należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo twarzy. Pracownicy, którzy zajmują się przykładowo piłowaniem wiedzą, że osłona twarzy przeciwodpryskowa jest niezbędnym elementem pozwalającym na bezpieczną pracę. Odpryski, które mogłyby okaleczyć twarz lub oczy stanowią ogromne zagrożenie dla organizmu człowieka. Osłona przeciwodpryskowa jest doskonałą i niezawodną ochroną dla naszej twarzy, osadzonych na niej oczu, nosa i ust. Twarz jest niezwykle istotnym elementem ludzkiego ciała. Spełnia ona wiele ważnych funkcji i dlatego właśnie należy zachować szczególną dbałość o jej ochronę.

Osłona twarzy przeciwodpryskowa dostępna w sklepie internetowym BHP Nawigator

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą osłon. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i bezpieczne. Składają się z szybki przeciwodpryskowej, nagłowia, podbródka i zespołu zawiasowego. Szybka wykonana została z poliwęglanu. Zawiasy umożliwiają odpowiednie ułożenie szybki względem twarzy. Można dopasować nagłowie do obwodu głowy. Skutecznie ochraniają przed rozbryzgami cieczy, jak i przed małymi odpryskami ciał stałych o energii uderzeń do 120 m/s.

Zalety osłony twarzy przeciwodpryskowej

Osłony twarzy to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Stworzone zostały z myślą o Państwa bezpieczeństwie podczas wykonywanej, ciężkiej pracy. Są solidne, trwałe oraz niezawodne. Skutecznie chronią twarz przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami.

Warto zainwestować w taką osłonę, gdyż jej używanie jest dla nas gwarancją bezpieczeństwa. Zapobieganie urazom jest dużo prostsze niż późniejsze długotrwałe leczenie uszkodzeń ciała. Produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego zakupić można w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zaopatrzenia się w produkty i materiały ochronne. W przypadku dodatkowych pytań, chętnie na nie odpowiemy.