Ochrona wzroku

Skuteczna ochrona głowy, twarzy i oczu - zobacz, co możemy Ci zaoferować

Pracownik przemysłowy podczas wykonywanych czynności zawodowych może być narażony na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Najbardziej wrażliwe części ciała należy...

Istnieje 160 produktów.

Wyświetlanie 1-21 z 160 elementów

Aktywne filtry

Skuteczna ochrona głowy, twarzy i oczu - zobacz, co możemy Ci zaoferować

Pracownik przemysłowy podczas wykonywanych czynności zawodowych może być narażony na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Najbardziej wrażliwe części ciała należy odpowiednio ochraniać. Dlatego dobra osłona twarzy jest tak ważna podczas prac przemysłowych, spawalniczych, a nawet niekiedy przy zwykłych pracach porządkowych w domu.

Bądź bezpieczny nawet w bardzo trudnych warunkach

Zainwestuj w wysokiej jakości urządzenia bhp, które zapewnią bezpieczeństwo pracownikom w Twojej firmie. W naszej ofercie znajdziesz zbiorowe środki ochrony ludności takie, jak prysznice bezpieczeństwa czy oczomyjki. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować do kompleksowej ochrony ciała!

Dokładna ochrona całego ciała dzięki prysznicom bezpieczeństwa oraz oczomyjkom

W niektórych branżach istnieje duże ryzyko kontaktu pracownika z substancjami toksycznymi, radioaktywnymi oraz żrącymi. Często osoby wykonujące pracę w tak trudnych warunkach są również narażone na ryzyko skaleczeń, poparzeń termicznych oraz chemicznych.

W sytuacji zagrożenia życia i zdrowia np. poprzez zapalenie się pracownika czy kontaktu osoby z niebezpieczną substancją należy przedsięwziąć natychmiastowe i wysoce skuteczne środki ochrony. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości prysznice bezpieczeństwa oraz oczomyjki, które pozwalają na natychmiastowe spłukanie groźnej substancji z odzieży pracownika, a także umożliwiają przemycie najbardziej wrażliwej części naszego ciała - oczu. Każde proponowane przez nas urządzenie posiada odpowiednie atesty oraz rekomendacje.

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - skuteczna i natychmiastowa ochrona ciała

W celu zapewnienia stałej i skutecznej ochrony pracowników oferowane przez nas natryski bezpieczeństwa powinny być nieustannie podłączone do wody. W zależności od modelu wystarczy nacisnąć klapkę lub wcisnąć przycisk, który spowoduje uruchomienie silnego strumienia wody. Dzięki niemu w kilka minut skutecznie obmyjesz całe ciało z potencjalnie niebezpiecznej substancji.

Oferowane oczomyjki umożliwiają obmywanie obu oczu jednocześnie, co umożliwia natychmiastowe wypłukanie substancji i zminimalizowanie ryzyka ewentualnych uszkodzeń gałek ocznych. Pamiętaj, że w sytuacji, gdy dochodzi do kontaktu z niebezpiecznym środkiem, należy nieprzerwanie przemywać oczy przez 15 minut. W proponowanych przez nas produktach wydobywający się strumień wody jest obfity, ale jednocześnie delikatny, dzięki czemu szybko wypłuczesz substancję. Dodatkowo głowice są dobrze zabezpieczone, dlatego do strumienia wody nie dostają się żadne zanieczyszczenia, ani kurz. Odpowiednie filtry zabezpieczają również wodę przed ewentualnymi zanieczyszczeniami pochodzącymi z wodociągów.

W sytuacji, kiedy to istnieje zagrożenie zranienia oczu u więcej niż jednego pracownika, powinno się udostępnić odpowiednią liczbę oczomyjek. Jeśli masz pytania co do wyboru oraz montażu proponowanych

Ochrona oczu w każdej sytuacji

W niektórych branżach ryzyko kontaktu oczu z substancjami chemicznymi, żrącymi czy toksycznymi występuje niezwykle często. Oczomyjka przenośna będzie doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, w której pracownik jest szczególnie zagrożony, lub gdy wykonuje on obowiązki w sposób mobilny, bez możliwości szybkiego dostępu do myjki stacjonarnej lub w zakładach pracy, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody. Poznaj zalety tego rodzaju produktów.

Oczomyjka przenośna - zastosowanie

Jeśli Twoja firma zatrudnia wielu pracowników, a większość z nich ma stały kontakt z niebezpiecznymi substancjami., warto zakupić mobilne myjki. Oczomyjki przenośne zajmują niewiele miejsca, dlatego z łatwością przechowasz je w pobliżu miejsca pracy. Dodatkowo możesz wyposażyć w nie każdego pracownika indywidualnie.

Zastosowanie myjki przenośnej bezpośrednio po niebezpiecznym incydencie daje jeszcze większe szanse na uniknięcie obrażeń, ponieważ znacznie skraca czas reakcji. Stosując myjki tego typu masz pewność, że pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni, posiadając szybki dostęp do odpowiednich środków ochrony.

Sprawdź ofertę oczomyjek przenośnych

W naszej ofercie znajdziesz płukanki do oczu w buteleczce z ergonomiczną wanienką do płukania oka obfitym strumieniem roztworu. Butelki są niezwykle łatwe w użyciu. Otworzysz je ruchem jednego palca, dzięki czemu niezwykle szybko zareagujesz w sytuacji niebezpiecznej i stresującej. Posiadając myjkę przenośną w postaci płukanki zyskujesz możliwość szybkiego przepłukania oka już w kilka sekund po ewentualnym wypadku, co zwiększa szanse na uniknięcie jakichkolwiek obrażeń.

Proponujemy również myjki przenośne samodzielne o pojemności 60 litrów, które działają samoistnie pod wpływem siły grawitacji. Oczomyjka przenośna zapewnia przepływ kilkudziesięciu litrów wody w czasie 15 minut, dzięki czemu masz pewność, że skutecznie przemyjesz oczy zgodnie z zaleceniami. Produkt doskonale nadaje się w zakładach pracy, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody, a zagrożenie kontaktu z substancjami toksycznymi istnieje. Wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają odpowiednie atesty i rekomendacje, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz zabezpieczenia najwyższej jakości.

Jeśli specyfika Twojej branży jest szczególnie trudna, a chcesz zapewnić pracownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa pracy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twojego pytania i podpowiemy, jakie produkty wybrać.

Kompleksowe rozwiązania dla pełnej ochrony pracowników

Odpowiednie urządzenia BHP na terenie zakładu pracy umożliwiają szybką reakcję w sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu. Oczomyjka z prysznicem pozwala w ciągu kilku minut spłukać szkodliwą substancję, która dostała się na ciało. Dzięki naszym produktom zwiększasz szanse na uniknięcie obrażeń, które zagrażają pracownikom w przemyśle chemicznych czy laboratoryjnym.

Oczomyjka z prysznicem - wysoka skuteczność ochrony pracownika

Na wszystkich obszarach, gdzie pracownik może być narażony na działanie szkodliwej substancji, powinny być zainstalowane prysznice bezpieczeństwa. Miejsca, które szczególnie narażają pracowników na urazy z udziałem toksycznych substancji, to przede wszystkim hale produkcyjne, przeładunkowe oraz magazyny, gdzie składowane są substancje chemiczne. Szczególnie niebezpieczne są zakłady, gdzie pracownik ma do czynienia z toksynami pod ciśnieniem oraz z substancjami łatwopalnymi. W takich miejscach konieczna jest instalacja odpowiedniej liczby natrysków, które pozwolą szybko obmyć całe ciało w razie jakiegokolwiek wypadku.

Z uwagi na delikatną skórę twarzy oraz specyfikę oczu jako niezwykle delikatnego narządu nie należy do ich przemywania stosować pryszniców bezpieczeństwa. Woda w natryskach tego typu jest wydalana pod dużym ciśnieniem, nieodpowiednim dla delikatnych okolic twarzy. Dlatego oczomyjka z prysznicem będzie stanowiła odpowiednie rozwiązanie, pozwalając dokładnie zmyć całe ciało oraz oczy podczas jednej kąpieli.

Zobacz ofertę oczomyjek z prysznicem

W naszej ofercie posiadamy urządzenia łączone - prysznice bezpieczeństwa z natryskiem do oczu - które umożliwią szybkie przemycie oczu oraz spłukanie całego ciała z toksyn. Kompletne stanowiska awaryjne w postaci oczomyjki z prysznicem doskonale sprawdzą się w trudnych sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Strumień o dużym ciśnieniu w natrysku bezpieczeństwa pozwoli szybko zmyć substancję niebezpieczną, może być stosowany przy oparzeniach chemicznych oraz zapaleniu odzieży. Natomiast lżejszy strumień wody w oczomyjce sprawdzi się przy zmywaniu okolic twarzy. Oby dwa urządzenia są podłączone do jednego źródła zasilania, ale mają osobne odpływy. Wszystko po to, by zapewnić najwyższy komfort obsługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Skontaktuj się telefonicznie lub drogą mailową, a nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą wybrać produkty odpowiednie dla Twojej firmy.

Chroniące aparat wzroku, gogle i okulary ochronne zapewniają szerokie pole widzenia. Wytrzymałe na odpryski o niskiej sile uderzenia szkła zabezpieczają podczas wykonywania różnego rodzaju prac, dzięki czemu produkt znajduje szeroki zakres zastosowań.