O nas

ikonka firma

Sklep BHP Krosno – odzież, obuwie i akcesoria

Nasza hurtownia odzieży i obuwia ochronnego proponuje wysokiej klasy produkty renomowanych marek. W ofercie sklepu BHP w Krośnie mamy sprzęt do ochrony wzroku, twarzy, słuchu, a także dróg oddechowych. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie dla zakładów pracy, firm przemysłowych oraz produkcyjnych.

U nas możesz kupić praktycznie wszystko, co potrzebne do zapewnienia maksymalnej ochrony pracownikom np. profesjonalną odzież BHP. Krosno to miejscowość, w której mieści się siedziba naszej firmy. W razie potrzeby zawsze możesz skontaktować się z naszymi mobilnymi handlowcami na terenie wielu miast w województwie podkarpackim i nie tylko.

Sprawdzone akcesoria ochronne – hurtownia BHP w Krośnie

Interesuje Cię profesjonalne wyposażenie firmy w certyfikowane akcesoria chroniące pracowników? Jeśli w Twoim zakładzie pracy panują trudne warunki lub pracownicy potrzebują kompleksowej ochrony wzroku, słuchu lub dróg oddechowych, to jesteś w dobrym miejscu.

Nasza hurtownia BHP w Krośnie proponuje wyłącznie najlepsze i sprawdzone akcesoria oraz odzież i obuwie robocze. U nas bez problemu skompletujesz pełne wyposażenie dla swojego przedsiębiorstwa, które będzie zgodne z odgórnie przyjętymi normami bezpieczeństwa.

Nie czekaj i złóż zamówienie w naszym sklepie BHP na terenie Krosna. Mamy wszystko, co potrzebne, aby warunki bezpieczeństwa pracy w firmie były utrzymywane na należycie wysokim poziomie.

BHP Nawigator jest dystrybutorem odzieży roboczej, obuwia roboczego i ochronnego oraz specjalistycznych ochron indywidualnych dla pracowników. W naszej ofercie znajdują się między innymi: rękawice, okulary, nauszniki, kaski, sprzęt chroniącego przed upadkiem z wysokości itp.

Na indywidualne zlecenie jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa Firmy praktycznie każdy towar. Naszym celem i priorytetem działania jest kompleksowa obsługa Firm w pełen zakres produktów: środków ochrony indywidualnej, znaków bhp, lamp awaryjnych, luster sferycznych, sprzętu p. pożarowego , artykułów pierwszej pomocy (apteczki, nosze) a także myjki do oczu itp.

Potencjał dystrybucyjny Firmy oparty jest o rozbudowaną sieć 8 mobilnych przedstawicieli handlowych obejmując swoim zasięgiem obszar Południowej i Wschodniej Polski a poprzez sprzedaż internetową i wysyłkową docieramy także w pozostałe regiony kraju oraz poza granice Polski.

Naszą dodatkową działalnością są usługi wysokościowe oraz chirurgia drzew.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Firma powstała w 1993 roku.

Nasi klienci to m.in:

  • PGNIG S.A.
  • Orlen Serwis S.A.
  • Transsystem S.A.
  • Polska Grupa Energetyczna S.A
  • MESKO S.A.
  • Gamrat S.A
  • Borgwarner Poland Sp.zo.o.
  • Krosno Glass S.A
  • WIŚNIOWSKI Sp z o.o. S.K.A.


Dlaczego zakup odpowiednio dobranej odzieży oraz obuwia roboczego jest tak istotną kwestią?

Dobrze dobrane ubrania oraz buty do pracy to bardzo ważny element wyposażenia niezbędnego do wykonywania określonych obowiązków. Niektóre zawody zmuszają człowieka do nieustannego kontaktu ze szkodliwymi substancjami i czynnikami. Wówczas należy chronić się, używając specjalnego stroju, a stopy zabezpieczać przeznaczonym do tego celu obuwiem.

Odzież i obuwie robocze zapobiegają urazom ciała oraz stóp użytkownika, które w przypadku braku odpowiedniej ochrony narażone byłyby na wiele bolesnych oraz trudnych do wyleczenia oparzeń lub skaleczeń. Zdrowie ma wartość nie do przecenienia, dlatego należy dbać o nie przede wszystkim. Zakup odpowiedniego obuwia roboczego oraz specjalnego stroju ochronnego to doskonała inwestycja w ochronę zdrowia.


Zalety odzieży oraz obuwia roboczego

Produkty oferowane przez sklep internetowy BHP Nawigator to najwyższej jakości kombinezony oraz buty przeznaczone do poszczególnych rodzajów pracy. Dysponujemy specjalistyczną odzieżą i obuwiem, przeznaczonymi dla konkretnych zawodów, przykładowo spawaczy czy pilarzy, możemy również zaproponować Państwu stroje robocze do prac hobbistycznych lub ogólnych. Wszystkie znajdujące się w asortymencie naszego sklepu produkty wykonane zostały z trwałych i solidnych materiałów, dzięki czemu są niezawodne oraz doskonale spełniają swoje zadanie. Sklep internetowy BHP Nawigator to solidna firma, będąca sama w sobie gwarancją wysokiej jakości sprzedawanych online produktów.


Zachęcamy do zakupów!

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup ww. produktów w naszym sklepie internetowym, nabędą Państwo kombinezon oraz buty, które z pewnością wytrzymają długie lata użytkowania, niezawodnie spełniając swoją niezwykle istotną dla naszego zdrowia funkcję. Dostępne w asortymencie sklepu BHP Nawigator produkty są niezwykle wygodne, ubranie dopasowuje się do ciała, a stopy w butach nie męczą się. Dzięki takim działaniom komfort pracy oraz wydajność pracownika znacznie wzrastają. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

pracownicy w kasku
kask i rękawice ochronne