Ochrona dróg oddechowych

Zapewnij sobie i swoim pracownikom odpowiednią ochronę

Prowadzisz firmę spawalniczą? A może zajmujesz się obróbką metalu lub drewna? Zapewnij swoim pracownikom pełną ochronę i zaopatrz swoją firmę w maski ochronne na twarz. W naszym...

Aktywne filtry

Zapewnij sobie i swoim pracownikom odpowiednią ochronę

Prowadzisz firmę spawalniczą? A może zajmujesz się obróbką metalu lub drewna? Zapewnij swoim pracownikom pełną ochronę i zaopatrz swoją firmę w maski ochronne na twarz. W naszym asortymencie znajdziesz produkty zabezpieczające twarz oraz drogi oddechowe pracowników z różnych branż.

Maski ochronne na twarz - bezpieczeństwo i efektywna praca

Czynności takie, jak spawanie, obróbka drewna czy metalu, niosą ze sobą zagrożenie różnego rodzaju urazów. Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona, szczególnie tych części ciała, które najbardziej są narażone, czyli - oczu, twarzy oraz dróg oddechowych. W ofercie BHP Nawigator dostępne są półmaski oraz maski ochronne BHP, które skutecznie zabezpieczają przed szkodliwymi pyłami, dymem metali, gazami, oparami itp.

Posiadamy produkty przeznaczone do jednokrotnego lub wielokrotnego użytku, także z systemem wymuszonego dopływu powietrza. Bardziej zaawansowane modele posiadają specjalny filtr cząstek, który oddziela zanieczyszczenia od powietrza wdychanego. Wszystko po to, by zapewnić pełne bezpieczeństwo pracownikom podczas trudnych warunków pracy.

Maski ochronne BHP - poczuj się bezpiecznie

Proponowane przez nas uniwersalne maski chronią całą powierzchnię twarzy przed niebezpiecznymi opiłkami czy różnego rodzaju odłamkami, które mogą nie tylko skaleczyć skórę twarzy, ale również zranić oczy lub niekorzystnie wpłynąć na drogi oddechowe. Maski, które dostępne są w naszej ofercie, są w pełni bezpieczne i jeśli podczas czynności wykonywanych przez pracownika nie wydziela się szkodliwe promieniowanie, oferowana przez nas osłona jest w stanie skutecznie ochronić przed drobnymi odłamkami metalu lub drewna.

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań - maski ochronne BHP w wielu modelach. Wszystkie posiadają mocowanie, pozwalające na optymalne dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb oraz warunków fizycznych pracownika. Osłony są lekkie, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania, a przy tym odznaczają się niezwykłą trwałością. Posiadamy także proste w montażu elementy czyszczące, które pozwolą na prawidłową konserwację i funkcjonowanie produktu. Maski są dostępne w pojedynczych egzemplarzach oraz w zestawach po kilka sztuk.

Wysoka jakość półmasek i masek ochronnych BHP

Produkty te są w pełni bezpieczne oraz bardzo trwałe. Wszystkie maski zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu masz pewność, że proponowana maska skutecznie ochroni Cię przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi.

BHP Nawigator to duży wybór półmasek jedno- oraz wielorazowych. Doskonale chronią drogi oddechowe przed oparami organicznymi i nieorganicznymi oraz kwaśnymi oparami. Półmaski obejmują nos i usta, zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami znajdującymi się we wdychanymi powietrzu. Półmaski wielorazowego użytku odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz są bardzo łatwe utrzymaniu czystości. Półmaski ochronne wielokrotnego użytku natomiast są lekkim i skutecznym środkiem ochrony przed różnego rodzaju pyłami.

Sprawdź bogaty asortyment masek ochronnych na twarz

Pełne maski oddechowe odznaczają się wysoką skutecznością i zapewniają bardzo duże bezpieczeństwo. Chronią całą twarz, w tym oczy i drogi oddechowe przed opiłkami i różnego rodzaju gazami. Maska zawiera filtry i pochłaniacze, które doskonale chronią przed wdychaniem szkodliwych oparów.

Dodatkowo nie ograniczają pola widzenia, a część z nich jest wyposażona w funkcje, która zapobiega zamgleniu wizjera w trudnych warunkach. Wszystkie proponowane przez nas produkty są bardzo łatwe do założenia, dzięki czemu masz pewność, że nawet w trudnych warunkach pracy szybko zabezpieczysz najbardziej narażone na urazy części ciała. Wszystkie proponowane przez nas produkty pozwalają spełniać firmom zasady bhp i zapewniają pełne bezpieczeństwo pracy.

Zastanawiasz się, jaki typ masek będzie dobry do typu pracy, którą się zajmujesz? Nie wiesz, jakie modele będą spełniały zasady BHP w Twoim fachu i dobrze ochronią pracowników przed ewentualnym zagrożeniem? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Doradzimy, które z naszym produkt będą najlepsze i zaproponujemy korzystną ofertę cenową.

Zapewniające optymalne zabezpieczenie dróg oddechowych półmaski oraz maski ochronne eliminują ryzyko szkodliwego oddziaływania gazów, pyłów, oparów, itp. Proponujemy modele jedno oraz wielorazowe. Przedmioty są lekkie, łatwe w regulacji i wygodne w użytku.