Zatyczki do uszu i stopery

Zatyczki chroniące uszy

Słuch jest niezwykle istotnym zmysłem w życiu człowieka. Zaraz po wzroku jest najważniejszy spośród wszystkich, jakimi dysponujemy. Nie wolno narażać go na uszkodzenia, które zdarzają się nierzadko podczas...

Aktywne filtry

Zatyczki chroniące uszy

Słuch jest niezwykle istotnym zmysłem w życiu człowieka. Zaraz po wzroku jest najważniejszy spośród wszystkich, jakimi dysponujemy. Nie wolno narażać go na uszkodzenia, które zdarzają się nierzadko podczas wykonywania rozmaitych prac. Dbając o swe bezpieczeństwo i zdrowie, warto pamiętać o skutecznej ochronie słuchu, który narażony na silny hałas przestaje funkcjonować prawidłowo, a to przecież znacznie ogranicza człowieka. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed zgubnym działaniem hałasu i ochronić swój słuch przez uszkodzeniem lub zupełną jego utratą, wystarczy zaopatrzyć się w zatyczki do uszu BHP na pałąku.

Zatyczki do uszu BHP na pałąku

W ofercie sklepu internetowego BHP Nawigator proponujemy Państwu bardzo skuteczne zatyczki do uszu BHP, które zapewniają optymalne zabezpieczenie słuchu w środowisku o zwiększonej ilości decybeli. Zatyczki na pałąku to optymalne zabezpieczenie słuchu przed nadmiernym hałasem Są one niezbędnym elementem wyposażenia dla pracowników wykonujących swe obowiązki zawodowe w obiektach, gdzie ilość decybeli może być szkodliwa. W szerokiej ofercie sklepu internetowego proponujemy Państwu wiele różnych wariantów tych produktów.

Szeroka oferta zatyczek do uszu BHP dostępnych w naszym sklepie

Dysponujemy niezwykle szeroką ofertą zatyczek do uszu BHP na pałąku. Posiadamy w asortymencie zatyczki, które chronią słuch przed uszkodzeniem z powodu nadmiernego hałasu. Proponujemy klasyczne modele piankowe oraz tzw. choinki. Dysponujemy także wkładkami z poliuretanu zamocowanymi na pałąku, osadzanym na głowie. Produkty te pozwalają w znacznym stopniu zredukować ilość decybeli i wytłumić hałas.

Jednocześnie zapewniają wygodę i komfort, dzięki prostej aplikacji. Dostępne w naszym asortymencie są modele jedno oraz wielorazowego użytku. Niektóre z egzemplarzy posiadają łączenie za pomocą sznurka lub pałąka. Oferujemy m.in. modele Bilsom, Fusion i Max Howard.

Zatyczki do uszu BHP

Zatyczki po wprowadzeniu do ucha dostosowują się do jego anatomicznych kształtów, bardzo dobrze przylegając do ścianek. Nie powodują podrażnień i zapewniają łatwe usuwanie. Proponujemy także rozwiązania z już uformowanym kształtem, który odpowiada uformowaniu kanalika. Zatyczki dostępne w sklepie internetowym BHP Nawigator to produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pracownika. Od lat zajmujemy się dystrybucją materiałów, strojów, elementów ubioru, obuwia, które służyć mają Państwu jako ochrona przed szkodliwymi czynnikami, na jakie często narażeni jesteśmy w pracy. Proponujemy naszym klientom tylko najlepsze rozwiązania.

Optymalnie zabezpieczające słuch przed nadmiernym hałasem, zatyczki do uszu są niezbędnym elementem wyposażenie dla pracowników pracujących w obiektach, gdzie ilość decybeli może być szkodliwa. Proponujemy wiele różnych wariantów produktów.