Zatyczki do uszu i stopery

Zatyczki chroniące uszy

Słuch jest niezwykle istotnym zmysłem w życiu człowieka. Zaraz po wzroku jest najważniejszy spośród wszystkich, jakimi dysponujemy. Nie wolno narażać go na uszkodzenia, które zdarzają się nierzadko podczas...

Istnieje 44 produktów.

Wyświetlanie 1-21 z 44 elementów

Aktywne filtry

Zatyczki chroniące uszy

Słuch jest niezwykle istotnym zmysłem w życiu człowieka. Zaraz po wzroku jest najważniejszy spośród wszystkich, jakimi dysponujemy. Nie wolno narażać go na uszkodzenia, które zdarzają się nierzadko podczas wykonywania rozmaitych prac. Dbając o swe bezpieczeństwo i zdrowie, warto pamiętać o skutecznej ochronie słuchu, który narażony na silny hałas przestaje funkcjonować prawidłowo, a to przecież znacznie ogranicza człowieka. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed zgubnym działaniem hałasu i ochronić swój słuch przez uszkodzeniem lub zupełną jego utratą, wystarczy zaopatrzyć się w zatyczki do uszu BHP na pałąku.

Zatyczki do uszu BHP na pałąku

W ofercie sklepu internetowego BHP Nawigator proponujemy Państwu bardzo skuteczne zatyczki do uszu BHP, które zapewniają optymalne zabezpieczenie słuchu w środowisku o zwiększonej ilości decybeli. Zatyczki na pałąku to optymalne zabezpieczenie słuchu przed nadmiernym hałasem Są one niezbędnym elementem wyposażenia dla pracowników wykonujących swe obowiązki zawodowe w obiektach, gdzie ilość decybeli może być szkodliwa. W szerokiej ofercie sklepu internetowego proponujemy Państwu wiele różnych wariantów tych produktów.

Szeroka oferta zatyczek do uszu BHP dostępnych w naszym sklepie

Dysponujemy niezwykle szeroką ofertą zatyczek do uszu BHP na pałąku. Posiadamy w asortymencie zatyczki, które chronią słuch przed uszkodzeniem z powodu nadmiernego hałasu. Proponujemy klasyczne modele piankowe oraz tzw. choinki. Dysponujemy także wkładkami z poliuretanu zamocowanymi na pałąku, osadzanym na głowie. Produkty te pozwalają w znacznym stopniu zredukować ilość decybeli i wytłumić hałas.

Jednocześnie zapewniają wygodę i komfort, dzięki prostej aplikacji. Dostępne w naszym asortymencie są modele jedno oraz wielorazowego użytku. Niektóre z egzemplarzy posiadają łączenie za pomocą sznurka lub pałąka. Oferujemy m.in. modele Bilsom, Fusion i Max Howard.

Zatyczki do uszu BHP

Zatyczki po wprowadzeniu do ucha dostosowują się do jego anatomicznych kształtów, bardzo dobrze przylegając do ścianek. Nie powodują podrażnień i zapewniają łatwe usuwanie. Proponujemy także rozwiązania z już uformowanym kształtem, który odpowiada uformowaniu kanalika. Zatyczki dostępne w sklepie internetowym BHP Nawigator to produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pracownika. Od lat zajmujemy się dystrybucją materiałów, strojów, elementów ubioru, obuwia, które służyć mają Państwu jako ochrona przed szkodliwymi czynnikami, na jakie często narażeni jesteśmy w pracy. Proponujemy naszym klientom tylko najlepsze rozwiązania.

Optymalnie zabezpieczające słuch przed nadmiernym hałasem, zatyczki do uszu są niezbędnym elementem wyposażenie dla pracowników pracujących w obiektach, gdzie ilość decybeli może być szkodliwa. Proponujemy wiele różnych wariantów produktów.