Gogle ochronne

Gogle ochronne BHP

Gogle ochronne BHP mają ogólne zastosowanie i zazwyczaj stosowane są w miejscach o podwyższonym ryzyku zanieczyszczeń, związanych z występowaniem szkodliwych substancji, czy podwyższonej temperatury, które mogłyby...

Aktywne filtry

Gogle ochronne BHP

Gogle ochronne BHP mają ogólne zastosowanie i zazwyczaj stosowane są w miejscach o podwyższonym ryzyku zanieczyszczeń, związanych z występowaniem szkodliwych substancji, czy podwyższonej temperatury, które mogłyby wpłynąć na zdrowie i samopoczucie pracowników. Doskonale nadają się jako element ochronny wewnątrz budynków, gdzie wykonywane są prace z wykorzystaniem narzędzi, podczas lekkich i ciężkich produkcji, w branży związanej z biotechnologią, budową statków oraz w przemyśle motoryzacyjnym. Nie bez znaczenia pozostają również w kwestiach obróbkach stolarskich i metalowych, gdzie opiłki mogą bardzo poważnie uszkodzić skórę i wzrok. Oczy reagują nie tylko na ciała stałe, ale również na suche powietrze, wysoka temperaturę, czy ostre i szkodliwe zapachy.

Gogle i okulary BHP mają za zadanie chronić oczy przed negatywnymi czynnikami, które mogą być związane również z promieniowaniem UV, dlatego ich powłoka została właściwie przygotowana na taką ewentualność. Poszczególne modele wyposażono w dodatkowe wzmocnienia, gumki, elementy mocujące, jak i zabezpieczające nie tylko oczy, ale i fragmenty twarzy. Dodatkowe elementy osłaniające mają szczególne zastosowanie dla pracowników narażonych na uszkodzenie twarzy, np. kosiarzy, laborantów, którzy wymagają specjalnych osłon.

Gogle ochronne na okulary korekcyjne

Gogle na okulary korekcyjne to akcesorium, które sprawdzi się w przypadku osób, które cierpią na wadę wzroku. Zwykłe okulary nie zabezpieczą tak skutecznie, a nakładanie obu par okularów mija się z celem. Właśnie dlatego producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyli unikalne rozwiązanie gwarantując komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Połączenie powłoki chroniącej przed zarysowaniem, jak i właściwie dopasowanych soczewek spełni oczekiwania każdego naszego klienta.

Gogle na okulary korekcyjne gwarantują skuteczną ochronę przed uderzeniami i zarysowaniami. Oferując sobie lub swoim pracownikom praktyczną, trwałą osłonę dla oczu zyskują Państwo pewność bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Ich konstrukcja została przemyślana w taki sposób, by modele dostępne w naszym sklepie pełniły rolę ochronną, ale również były wygodne w codziennym użytkowaniu. Zastosowane matowe panele boczne i elementy osłaniające łuki brwiowe skutecznie redukują jaskrawe światło i gwarantują odbijanie promieni słonecznych.