Ochrona przed przecięciem

Rękawice ochronne antyprzecięciowe z wysokiej jakości materiałów

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi właściwe zabezpieczenie przed uszkodzeniem ciała podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy. Zazwyczaj...

Istnieje 182 produktów.

Wyświetlanie 1-21 z 182 elementów

Aktywne filtry

Rękawice ochronne antyprzecięciowe z wysokiej jakości materiałów

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi właściwe zabezpieczenie przed uszkodzeniem ciała podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy. Zazwyczaj wykonywanie pracy o podwyższonym ryzyku niebezpieczeństwa wiąże się z przestrzeganiem odpowiednich norm, mających zapewnić pracownikowi komfort i ochronę. Producenci odzieży ochronnej, przeprowadzają więc wnikliwe testy, dające gwarancję, że dany produkt może być przeznaczony do dalszego użytkowania. Jedną z naszych propozycji są rękawice ochronne antyprzecięciowe, które zapewnią bezwzględne bezpieczeństwo w pracy, w której dłonie mogą być narażone na przecięcie i skaleczenie.

Rękawice ochronne antyprzecięciowe mają za zadanie zapewnić pracownikom skuteczną ochronę przed przecięciem dłoni. Dzięki zastosowanym materiałom spełnią się także w roli powłoki ochronnej chroniącej przed uszkodzeniami mechanicznymi w obrębie dłoni i nadgarstków. Wykorzystywane są np. przy pracach montażowych, jak i w kontakcie z maszynami w przemyśle mięsnym, spożywczym, produkcji tworzyw sztucznych, skór i materiałów, jak i podczas prac leśnych. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rękawice ochronne antyprzecięciowe

Wszystkie rękawice z naszej oferty wyróżniają się jakością i atrakcyjną ceną. Ich cechą charakterystyczną jest właściwe zabezpieczenie dla dłoni, nadgarstka, a nawet przedramienia przed uszkodzeniem mechanicznym. Wykonane z materiałów bezszwowych gwarantują funkcjonalność, komfort i bezwzględne bezpieczeństwo. W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań, które dostępne są w kilku rozmiarach. Mogą je Państwo wybrać w zależności od swoich potrzeb.

Zastosowanie rękawic ochronnych antyprzecięciowych

Rękawice antyprzecięciowe mają szerokie zastosowanie. Dzięki zastosowanym materiałom skutecznie zabezpieczą dłoń i nadgarstki przed ranami ciętymi i kłutymi zadanymi maszynami mechanicznymi. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiedni model rękawic do wykonywanych prac.

Z naszej oferty korzystają firmy zajmujące się obróbką materiałów drewnianych, metalowych, tkanin, jak i przedstawiciele sektora leśnego, czy też spożywczego. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące specyfikacji produktu, jak i zastosowania poszczególnych rozwiązań.

Zabezpieczające przez przecięciami, wysokiej jakości rękawice antyprzecięciowe znajdują szereg zastosowań. Wykonane są ze specjalnych materiałów z wykorzystaniem określonych technologii, co zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo oraz wygodę.