Nauszniki i ochronniki słuchu

Słuchawki BHP

W ofercie sklepu internetowego BHP Nawigator proponujemy Państwu bardzo skuteczne, wygłuszające nauszniki ochronne, które zapewniają optymalne zabezpieczenie słuchu w środowisku o zwiększonej ilości decybeli. Produkty dostępne...

Istnieje 94 produktów.

Wyświetlanie 1-21 z 94 elementów

Aktywne filtry

Słuchawki BHP

W ofercie sklepu internetowego BHP Nawigator proponujemy Państwu bardzo skuteczne, wygłuszające nauszniki ochronne, które zapewniają optymalne zabezpieczenie słuchu w środowisku o zwiększonej ilości decybeli. Produkty dostępne są w wielu modelach, różniących się stylistyką, kolorystyką oraz zdolnościami tłumienia. Ich zaletą jest zastosowanie w przeważającej mierze lekkich materiałów, dzięki czemu konstrukcja nie ma dużej masy i jest przyjemniejsza do użytkowania. Korzystanie ze słuchawek BHP nie ogranicza pracownika, są one wygodne, a wykonywanie w nich obowiązków jest wysoce komfortowe.

Słuchawki BHP w sklepie BHP Nawigator

Nauszniki - słuchawki przeciwhałasowe posiadają podwójny lub pojedynczy, szeroki pałąk, który zwiększa stabilność sprzętu osadzonego na głowie bądź na kasku. Szerokie pierścienie uszczelniające posiadają dobrej klasy wypełnienie, które zapewnia odpowiednią szczelność oraz niski nacisk. Bardzo dobrze nadają się do pracy w zakładach przemysłowych, ale także do użytku własnego (np. przy koszeniu trawy, zajęciach hobbystycznych). Stanowią niezawodną ochronę słuchu i doskonale spełniają swoje zadanie nawet przez wiele lat od zakupu.

Słuch jest bardzo istotnym zmysłem w życiu człowieka. Zaraz po wzroku jest najważniejszy spośród wszystkich jakimi dysponujemy. Nie wolno narażać go na uszkodzenia, które zdarzają się nierzadko podczas wykonywania rozmaitych prac. Dbając o swe bezpieczeństwo i zdrowie, warto pamiętać o skutecznej ochronie słuchu, który narażony na silny hałas przestaje funkcjonować prawidłowo. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed zgubnym działaniem hałasu i ochronić swój słuch przez uszkodzeniem lub zupełną jego utratą, wystarczy zaopatrzyć się w słuchawki wygłuszające BHP - ochronne nauszniki przeciwhałasowe.

Szeroka oferta słuchawek BHP

W naszym sklepie internetowym BHP Nawigator dysponujemy niezwykle szeroką ofertą słuchawek BHP. Zakupią Państwo u nas m.in. czasze przeciwhałasowe do hełmu ochronnego, elektroniczne nauszniki przeciwhałasowe składane, kask do nauszników, nauszniki, nauszniki antystatyczne, ochronniki, ochronniki przewodowe, ochronniki słuchu dla wojska.

Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego, szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jest ona bogata i ciekawa. Każdy model nauszników wygłuszających opisany został dokładnie na naszej stronie wraz z wyraźnym zdjęciem.

Nauszniki ochronne

Nauszniki spełniają funkcję nie do przecenienia. Chronią bowiem słuch narażony na poważne uszkodzenie w wyniku przebywania w strefie nadmiernego hałasu. Wygłuszają one i redukują zbyt silne dźwięki, które zaszkodzić by mogły słuchającemu.

Zaopatrzenie pracowników w słuchawki BHP jest dzisiaj wymogiem, który spełniać musi każda firma, w której podwładni zmuszeni są pracować w dużym natężeniu hałasu. Konsekwencjami niefrasobliwości i zaniedbań w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy są nie tylko nakładane na pracodawcę kary, ale nade wszystko uszczerbek na zdrowiu pracownika, który może okazać się trwały, nieodwracalny i znacznie utrudniać codzienne życie człowieka.

Nauszniki przeciwhałasowe

Nauszniki przeciwhałasowe znacznie zwiększają komfort pracy w miejscach o dużym natężeniu hałasu. Wysoki stopień nagłośnienia może negatywnie wpływać również na samopoczucie człowieka. Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w długotrwałym hałasie jest bardzo szkodliwe. Pomijając już ewentualne uszkodzenie słuchu, hałas wpływa destrukcyjnie na samopoczucie człowieka, wywołuje bóle i zawroty głowy. Podnosząc komfort pracy zwiększamy również jej wydajność oraz efektywność. Żeby pracować dobrze, należy również dobrze się czuć.

Nauszniki wygłuszające

Nauszniki dostępne w sklepie internetowym BHP Nawigator to produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pracownika. Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją materiałów, strojów, elementów ubioru, obuwia, które służyć mają Państwu jako ochrona przed szkodliwymi czynnikami, na jakie często narażeni jesteśmy w pracy. Nauszniki wygłuszające to wspaniałe rozwiązanie uwalniające Państwa od nieznośnego często hałasu. Oferujemy produkty wytrzymałe, solidne i niezawodne, które przez długie lata doskonale spełniać będą swoją niezwykle istotną funkcję.

Zapewniające bezpieczeństwo słuchu, ochronne zauszniki przeciwhałasowe są doskonałym rozwiązaniem przy wykonywaniu czynności zawodowych oraz hobbystycznych. Produkty zapewniają wysoki poziom tłumienia hałasu przy niskim nacisku, zapewniając komfort.