Średnie osłony na buty UM-MF-20 RS/P
Średnie osłony na buty UM-MF-20 RS/P z laminowanego mikroporowatego filmu zapewniają skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami, cząstkami stałymi i biologicznymi w środowiskach sterylnych, spełniając normy EN1149-5 i EN14126-2, idealne do przemysłu farmaceutycznego, chemicznego i biologicznego.
🧪 Średnie osłony na buty UM-MF-20 RS/P – Odzież ochronna
📘 Opis produktu
Średnie osłony na buty UM-MF-20 RS/P są wykonane z laminowanego mikroporowatego filmu (MF), który zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami i cząstkami stałymi. Produkt ten jest idealny do środowisk, w których wymagana jest ochrona przed pyłem i niegroźnymi cieczami. Osłony posiadają podeszwę antypoślizgową, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Materiał, z którego są wykonane, spełnia normy EN1149-5 dotyczące właściwości antystatycznych oraz EN14126-2 jako bariera biologiczna. Produkt jest klasyfikowany jako Cat. I, co oznacza, że jest przeznaczony do ochrony w niskim stopniu ryzyka.✅ Cechy i zalety
- 🧥 Lekki i oddychający materiał
- 🧴 Skuteczna ochrona przed cząstkami stałymi i cieczami
- 🧫 Odpowiedni do środowisk sterylnych i kontrolowanych
- 🔬 Idealny do przemysłu farmaceutycznego i chemicznego
- 🧤 Kompatybilny z innymi środkami ochrony indywidualnej (PPE)
- 🪡 Solidna konstrukcja
- 🛡️ Bariera przed czynnikami biologicznymi
🏗️ Zastosowanie
Średnie osłony na buty UM-MF-20 RS/P są idealne do zastosowań w branżach takich jak farmaceutyka, laboratoria chemiczne i biologiczne, przemysł spożywczy, lakiernie, przemysł elektroniczny, kontrola skażeń, dezynfekcja oraz produkcja półprzewodników. Zapewniają ochronę przed cząstkami PM, zagrożeniami biologicznymi, cieczami i zanieczyszczeniami, co jest kluczowe w środowiskach wymagających czystości i kontroli.📊 Specyfikacja techniczna
Tabela poniżej zawiera kluczowe parametry techniczne produktu:| Parametr | Opis |
|---|---|
| Typ materiału | Laminowany mikroporowaty film (MF) |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | RS – do rozmiaru buta 46 |
| Normy | EN1149-5, EN14126-2 |
| Kategoria | Cat. I |
🧼 Informacje o użytkowaniu
Osłony na buty UM-MF-20 RS/P są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Należy je dopasować do rozmiaru buta, aby zapewnić optymalną ochronę. Po użyciu zaleca się utylizację w sposób zgodny z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów. Produkt nie powinien być przechowywany w pobliżu źródeł ciepła ani otwartego ognia. Przed użyciem należy upewnić się, że osłony są w dobrym stanie i nie uszkodzone.Brak recenzji użytkowników.
