BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Zatyczki do uszu na pałąku

Katalog » Ochrona słuchu » Zatyczki do uszu na pałąku

Zatyczki do uszu Bilsom 303

Data dodania produktu do katalogu: poniedziałek, 23 marzec 2009.

Zatyczki do uszu Bilsom 303


Stosowanie zatyczek do uszu nikogo nie dziwi. Ich przydatność jest szczególnie cenna w miejscach o podwyższonej emisji hałasu, co mogłoby doprowadzić do poważnych uchybień w zakresie zdrowych odruchów słuchowych. W miejscach, w których pracownicy są narażeni na działanie maszyn bądź innych sprzętów, które emitują głośne dźwięki należy zachować ostrożność i stosować się do norm zawartych w standardach BHP, w tym zaopatrzyć się w zatyczki z naszej oferty.


Nawet jeśli narażenie na głośny dźwięk nie jest długotrwałe, a normy hałasu są dopuszczalne warto zadbać o komfort pracowników, którzy mogą czuć się nieswojo z ciągłym hałasem, nieprzyjemnie brzęczącym im w uszach nawet po wyjściu z pracy. Zatyczki do uszu Bilsom 303 to rozwiązanie, które jest bardzo tanie i bardzo skuteczne. Stosując je gwarantujesz swoim pracownikom należyty komfort i bezpieczeństwo, zabezpieczając bębenki słuchowe przed trwałym uszkodzeniem. Jednorazowe zatyczki są polecane na halach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie nie ma dodatkowych wytycznych wymagających stosowania specjalistycznych słuchawek.


Z jednorazowymi zatyczkami Bilsom 303 każdy nadmierny hałas stanie się mniej słyszalny, a tym samym pozwoli na zminimalizowanie ryzyka trwałej utraty słuchu. Producent gwarantuje wykorzystanie bezpiecznych materiałów, które w żaden negatywny sposób nie wpływają na uszy czy kontakt ze skórą. Odpowiedni kształt oraz miękkie tworzywo nie powodują dyskomfortu i są niemal nieodczuwalne podczas użytkowania, co gwarantuje całkowity komfort w czasie wykonywanej pracy. Zatyczki są pakowane w specjalne woreczki, co pozwala zachować higienę. Zaleca się używać każdą parę jednorazowo.


Cechy charakterystyczne zatyczek do uszu Bilsom 303


Marka odpowiedzialna za dostarczanie innowacyjnych zatyczek do uszu Bilsom 303 wykorzystała potencjał wkładek poliuretanowych, które są doskonałym materiałem tłumiącym wszelkie hałasy. Niewielka ilość pianki tworzy niesamowicie przyjemną w dotyku formułę, która po umieszczeniu w uchu i dociśnięciu staje się zupełnie niewyczuwalna, a zatem nie rozprasza podczas wykonywanych obowiązków. To istotna zaleta, ponieważ pianka bez problemu dopasowuje się do każdego rozmiaru ucha, co czyni zatyczki uniwersalnymi i świetnie dopasowanymi do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. 

 Opis Techniczny
•Wkładka douszna wykonana z pianki poliuretanowej
•Woreczek we wkładkach dousznych parowanych wykonany z polietylenu

1005073 - Bilsom 303 L / para w woreczku
1005074 - Bilsom 303 S / para w woreczku
1007192 - Bilsom 303 L / 10 par w woreczku
1007193 - Bilsom 303 S / 10 par w woreczku
1006186 - Bilsom 303 L / wkład do Bilsomat 400
1006187 - Bilsom 303 S / wkład do Bilsomat 400

 

 

PIANKA POLIURETANOWA
Miękka pianka zapewnia doskonały, długotrwały komfort i pewne działanie.

GŁADKA, ODPORNA NA ZABRUDZENIA WARSTWA OCHRONNA
Zapobiega gromadzeniu brudu lub innych substancji na warstwie ochronnej lub ich przedostawaniu się do kanału słuchowego.

Zaleta :
Wkładki do uszu z serii Bilsom 300 są idealne dla pracowników, którzy potrzebują tłumienia głośnych hałasów i wymagają najlepszej dostępnej ochrony i komfortu. Jednorazowe wkładki z serii 300 – najczęściej stosowane w Europie wkładki poliuretanowe, zapewniają doskonałe tłumienie hałasu.

Bardzo atrakcyjna cena !

 

Zatyczki do uszu Bilsom 303
Zatyczki do uszu Bilsom 303
Zapytaj o produkt
Odpisujemy w 24H - Masz pytania? Wątpliwości? Dzwoń! (13) 42 42 005
(13) 436 22 89


Zapytaj o produkt
Imię i Nazwisko:
Adres E-Mail:
Wiadomość:
Obecnie Oglądane:  Zatyczki do uszu na pałąku - BHP Nawigator - Zatyczki do uszu Bilsom 303