BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Wąż pożarniczy W 75

Wąż pożarniczy w 75

Wąż dla straży pożarnej

Jednostka straży pożarnej wymaga właściwego przeszkolenia i przygotowania pod względem merytorycznym i technicznym. Bez interwencji wykwalifikowanych specjalistów nie byłoby tak wielu sprawnie i efektywnie przeprowadzonych akcji ratunkowych. Jednakże by dobrze wykonywać swoje zadanie, każda z jednostek musi dysponować nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem. Praca na przestarzałym lub uszkodzonym sprzęcie może doprowadzić do braku możliwości przeprowadzenia skutecznej akcji ratunkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo wąż pożarniczy W75, który umożliwi szybką i sprawną akcję.

Brak produktów w tej kategorii.

Wąż pożarniczy W75

Wąż pożarniczy W 75 to wąż o konstrukcji tłoczonej, który został przystosowany w sposób szczególny do połączenia z motopompami o określonych parametrach technicznych. Tego typu węże mają zastosowanie w pożarnictwie, w szczególności do wykonywania linii głównych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i możliwości przeprowadzenia efektywnej akcji ratunkowej, wszystkie węże zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów, których jakość została zweryfikowana i zatwierdzona przez właściwe organy. Spełniając wymagania warunków technicznych zgodnych z Rozporządzeniem MSWiA z dnia 27.04.2010 r.: w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania - mamy pewność, że nasze produkty spełnią oczekiwania klientów sklepu BHP Nawigator.

Do produkcji węża pożarniczego W75 wykorzystano wysokiej jakości materiały poliestrowe z dodatkowymi elementami wykonanymi z PCV. Wąż został wyposażony w specjalną wkładkę dedykowaną dla motopomp i autopomp. Rozwiązania te znajdują zastosowanie nie tylko jako wsparcie dla jednostek straży pożarnej, ale i w inżynierii wodnej i lądowej, rolnictwie, górnictwie, budownictwie oraz jako wyposażenie służb ratowniczych i leśnych.

wąż pożarniczy w 75

Węże pożarnicze W75 - poznaj ich zalety

Dzięki doborowi odpowiednich komponentów wąż W75 jest odporny na uszkodzenia związane z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo producenci zadbali, by konstrukcja była lekka i elastyczna. Wyróżnia je zarówno innowacyjna technologia, jak i sprawdzone rozwiązania. Ulepszony wąż zyskuje dodatkowe walory estetyczne i ergonomiczne.

Dzięki temu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zastosowane materiały pozostają niewzruszone w kontakcie ze skrajną temperaturą czy też ozonem. Ponadto, wykorzystana do ich produkcji technologia wykazuje odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne i otarcia, ale również na działanie pleśni i grzybów, które mogłyby doprowadzić do destrukcji konstrukcji.