BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Obuwie ochronne dla spawaczy

Katalog » Spawalnictwo » Obuwie ochronne dla spawaczy

Trzewiki robocze dla spawacza Cofra Tago S3 UK SRC

Data dodania produktu do katalogu: środa, 29 czerwiec 2016.

Trzewiki robocze dla spawacza Cofra Tago


Właściwie dobrane obuwie to niezbędny element codziennej odzieży roboczej wielu osób pracujących przy pracach związanych ze spawaniem. Przykładem zawodu, w którym należy zachować ostrożność regulowaną przez przepisy BHP jest więc spawacz, który podczas codziennie wykonywanych obowiązków narażony jest w sposób szczególny na wysoką temperaturę.


Cofra Tago to model trzewików roboczych dla spawacza, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Połączenie odpowiedniego profilu oraz właściwie dobranych materiałów sprawia, że buty z tej kolekcji są nie tylko bezpieczne, ale również bardzo komfortowe i estetycznie wykonane. Dbałość o szczegóły to cecha charakterystyczna dla producenta Cofra, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości obuwia ochronnego i roboczego w możliwie jak najniższej cenie. Jakość oferowanych przez nas modeli potwierdzona jest przez certyfikaty, jak i opinię zadowolonych klientów. Trzewiki Cofra Tago to wybór, który będzie satysfakcjonującą inwestycją.


Zalety trzewików roboczych Cofra Tago


Trzewiki dla spawacza Cofra Tago to niezwykle wygodna propozycja. Dostępne są w rozmiarach 39 - 47. Wierzch został wykonany ze skóry lico, wodoodpornej. Wyściółka to 100% poliamid tkaniny TEXELLE, jest przewiewna, pochłania i uwalnia wilgoć. Wkładka gwarantuje wysoką stabilność dzięki zróżnicowanej grubości w części piętowej. Buty zachowują odpowiednią trwałość i wymagany wskaźnik bezpieczeństwa.


Atutem trzewików Cofra jest dodatkowe wzmocnienie oraz odpowiednio wyprofilowany kształt, który gwarantuje komfort nawet podczas wymagających pracy i w czasie kilkugodzinnej zmiany. Podnosek wykonany ze stali nierdzewnej to absolutna konieczność, dzięki której spawacz może pracować w warunkach, w których występuje zagrożenie występowania płomienia, rozpryski stopionych metali, promieniowanie nadfioletowe, emitowane od łuku spawalniczego oraz promieniowanie elektromagnetyczne, emisja niebezpiecznych pyłów i gazów oraz porażenie prądem elektrycznym. Dokonując wyboru znajdujących się na tej podstronie trzewików  jesteśmy przekonani, że zakup ten będzie w pełni satysfakcjonujący. 

 

 

 

Model: Trzewiki robocze dla spawacza Cofra Tago S3 UK SRC

Norma: EN ISO 20345:2011 S3 SRC
Wierzch:skóra lico , wodoodporna
Wyściółka :100% poliamid tkaniny TEXELLE, przewiewna pochłania i uwalnia wilgoć, odporna na ścieranie
Wkładka :Z pianki EVA i tkaniny , antystatyczna , anatomiczna , gwarantuje wysoką stabilność dzięki zróżnicowanej grubości w części piętowej
Podeszwa:poliuretan podwójnej gęstości
Podnosek :odporny na 200 J stal nierdzewna
Wkładka antyprzebiciowa :stal nierdzewna
Szerokość noska :11 Mondopoint
Rozmiary: 39-47
Dodatkowe : ochronne oblanie czubka buta poliuretanem

Trzewiki robocze dla spawacza Cofra Tago S3 UK SRC
Zapytaj o produkt
Odpisujemy w 24H - Masz pytania? Wątpliwości? Dzwoń! (13) 42 42 005
(13) 436 22 89


Obecnie Oglądane:  Obuwie ochronne dla spawaczy - BHP Nawigator - Trzewiki robocze dla spawacza Cofra Tago S3 UK SRC