BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTAZobacz więcej informacji o produkcie
Sprzęt leśny, kompasy

Sprzęt leśny, kompasy

Profesjonalny sprzęt leśny

Las to miejsce piękne i fascynujące. Obszary leśne to przestrzeń dla polowań i rekreacji, zaś dawniej miejsce zdobycia pożywienia. Każdego roku wiele osób dba o te polskie zasoby naturalne, by lasy były odpowiednim środowiskiem życia dla swoich mieszkańców.

Aby zachować naturalne piękno terenów leśnych, leśnicy muszą przygotować się do każdorazowego okresu porządkowania i dbania o ich zasoby, zachowując je dla przyszłych pokoleń. Prace leśne nie byłyby owocne bez właściwie dobranego wyposażenia i sprzętu, którego zakup powinien być inwestycją na wiele lat.

W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele możliwości, dzięki którym każda leśniczówka będzie odpowiednio przygotowana do zabezpieczenia terenu zielonego i ograniczenia szkód, jakie może poczynić przyrodzie człowiek. Oferując sprzęt leśny oraz specjalistyczne kompasy, średnicomierze i piły jesteśmy przekonani, że każda praca w lesie będzie odbywała się bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi normami, dzięki którym wciąż możemy cieszyć się tak pięknymi zasobami naturalnymi.

Sprzęt leśny dla specjalistów od drewna

Przygotowaliśmy ofertę sprzętu leśnego i kompasów z myślą o nawet najbardziej wymagających warunkach eksploatacji. Wyposażenie, którym dysponujemy przyda się podczas różnych prac, które bez właściwego przygotowania mogłyby okazać się niewykonalne. Żaden leśnik nie obędzie się bez:

  • łańcuchów na koła
  • kompasów
  • wysokościomierzy
  • specjalistycznych taśm
  • produktów umożliwiających znakowanie drzew
  • środków służących do ochrony lasu.

Wskazane sprzęty leśne to tylko kilka z niewielu rozwiązań, które są potrzebne w pracy na terenie leśnym, gdzie spotykamy się nie tylko z płochliwymi zwierzętami i śpiewem ptaków, ale i schorowanymi drzewami, trudnymi do pokonania ścieżkami leśnymi czy też gałęziami, które zajmują całe ścieżki po niebezpiecznej wichurze.

Oprócz funkcjonalnych i niezawodnych elementów wyposażenia leśnika proponujemy również sprzęt dedykowany dla specjalistów trudniących się w fachu, w którym podstawowym komponentem jest drewno. Wówczas nieocenione stają się odpowiednio dobrane kliny, dźwignio obracaki, kleszcze do drewna, piły ręczne czy pilarki, które umożliwiają ścinkę i przygotowanie kłody do dalszej obróbki w tartakach. Tego typu sprzęty powinny przede wszystkim charakteryzować się solidnością i trwałością.