BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Rękawice ochronne bez palców

Rękawice ochronne bez palców

Wybierz profesjonalne rozwiązania

Rękawice robocze występują w wielu rozmiarach, kolorach i wykazują różne właściwości. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu dopasują Państwo odpowiedni model rękawic do rodzaju wykonywanej pracy. Dla nas najistotniejszym czynnikiem pozostają bezpieczeństwo i komfort, dlatego proponujemy naszym klientom wyroby najwyższej jakości, które zostały wyprodukowane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Rękawice ochronne bez palców wykonano z tkanin syntetycznych, jak i innych materiałów zapewniających komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania w procesie codziennej eksploatacji. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja spotka się z aprobatą wielu klientów ceniących atrakcyjne ceny i ponadprzeciętną jakość.

Rękawice tego typu chronią przede wszystkim dłonie i nadgarstki przed uszkodzeniami mechanicznymi i wszelkiego rodzaju otarciami. Dodatkowo pozostają skuteczną barierą ochronną dla delikatnej skóry. Sposób produkcji i jakość wykonania rękawic spełniają wymagania i normy narzucane przez instytucje badawcze, dzięki czemu można je wykorzystywać w wielu pracach. Ponadto, zastosowane do ich produkcji materiały gwarantują dobry chwyt przy jednoczesnym zachowaniu bezproblemowej sprawności manualnej w obrębie palców.

Brak produktów w tej kategorii.

Rękawice ochronne bez palców

Rękawice bez palców gwarantują doskonałe czucie trzymanego przedmiotu, co umożliwia wykonywanie prac w sposób wyjątkowo precyzyjny. Producenci zadbali o to, by wierzchnia część rękawicy, została wykonana z materiału elastycznego, który idealne dopasowuje się do dłoni, ale jednocześnie będzie skuteczną barierą ochronną. Dodatkowym elementem jest zastosowanie elementów z mikrofibry, by zagwarantować optymalny przepływ powietrza. Nasze produkty charakteryzuje solidność wykonania oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Uniwersalny model jest skierowany dla wymagających i profesjonalnych użytkowników.

Gdzie stosowana jest rękawica ochronna bez palców?

Rękawice te znajdują zastosowanie w szczególności w motoryzacji, podczas prac w branży budowniczej, magazynowej i transportowej. Szczególnie polecane są dla osób zajmujących się sportem wyczynowym. Ponadto, bardzo dobrze radzą sobie jako element uzupełniający ekwipunek do jazdy na rowerze, na siłownię i do sportów walki gwarantując zabezpieczenie dłoni przed nieprzyjemnymi odciskami i pęcherzami.