BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Dozownik automatyczny na płyn lub żel do dezynfekcji
Dozownik automatyczny na płyn lub żel do dezynfekcji
Dozownik automatyczny na płyn lub żel do dezynfekcjiZobacz więcej informacji o produkcie
Rękawice robocze i ochronne

Rękawice ochronne BHP

Rękawice ochronne BHP - różne rodzaje

Prezentujemy w naszej ofercie rękawice ochronne BHP oraz robocze przeznaczone do zabezpieczenia dłoni przed czynnikami szkodliwymi w trudnych środowiskach pracy. W zależności od zastosowania jest to element odzieżowy zapewniający ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi i rozcięciem, czynnikami termicznymi gorącymi i zimnymi, prądem statycznym, czynnikami chemicznymi, itp. W zależności od przeznaczenia do ich produkcji stosowane są odmienne materiały.

Dostarczamy naszym klientom rękawice w wielu wariantach. Ich długość, grubość oraz poszczególne parametry są zależne rodzaju wykonywanej przez Państwa pracowników obowiązków. Wszystkie jednak wyróżniają się komfortem użytkowania, dzięki zastosowaniu fasonów o anatomicznych krojach. Polecamy szeroki wybór rozwiązań w różnych wariantach wymiarowych. Rękawice to niezbędny element odzieży ochronnej - zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii.

Rękawice ochronne BHP

Rękawice ochronne BHP powinien nosić każdy, kto jest narażony na trudne i niebezpieczne warunki w pracy. Dłonie są szczególnie wrażliwe i mają kontakt z wieloma szkodliwymi czynnikami, dlatego tak ważne jest, by zastosować ich właściwe zabezpieczenie. Dobór takiego produktu powinien być adekwatny do sposobu wykonywanej pracy. Rękawice nie powinny spowalniać wykonywanych obowiązków, ani dawać poczucia dyskomfortu. Wręcz przeciwnie! Mają być niemalże "druga skórą", która po założeniu na dłonie nie powoduje żadnego dyskomfortu, który mógłby wpłynąć na jakość lub efektywność pracy.

Rękawice ochronne są wykorzystywane praktycznie w każdych warunkach nie tylko podczas prac, ale i domowych obowiązków. Prace remontowe, czy drobne prace w ogrodzie również wymagają właściwego zabezpieczenia dłoni chociażby przed brudem, otarciami, które są następstwem wykorzystywania narzędzi ogrodniczych oraz jako ochrona przed nawozami. Zazwyczaj kategorie rękawic dzielą się na zastosowanie ich w konkretnych sytuacjach. Inny rodzaj rękawic spełni nasze oczekiwania w kontakcie z ziemią, inny w miejscach, gdzie istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia, a jeszcze inne w procesie załadunku i wyładunku. Potencjał rękawic BHP jest ogromny i każdego dnia setki, a nawet tysiące pracowników korzysta z ich pomocy. By spełniły wysokie wymagania muszą być właściwie dopasowane do wykonywanej pracy. Wybierając rękawice dla siebie lub dla swoich współpracowników koniecznie należy zapoznać się ze specyfikacją techniczną.

rękawice ochronne

Rodzaje rękawic ochronnych BHP

Jako sklep BHP przygotowaliśmy w naszej ofercie szereg możliwości w zakresie ochronnych rękawic, dzięki którym każda praca będzie wykonywana w sposób bezpieczny i funkcjonalny. Staraliśmy się urozmaicić naszą ofertę o modele, które zostały wykonane z różnych, wytrzymałych tworzyw i w sposób maksymalny zabezpieczą dłonie podczas wykonywania codziennych obowiązków. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy m.in.: rękawice antyprzebiciowe i rękawice antyprzecięciowe, które zostały wyposażone w specjalną powłokę, z jednej strony zabezpieczającą przed uszkodzeniem materiału i dłoni, a z drugiej gwarantującą właściwą przyczepność.

Ponadto, zadbaliśmy również o dostarczanie rozwiązań wykonanych z materiałów, które chronią dłonie przed szkodliwymi czynnikami. Mają więc za zadanie skutecznie chronić przed substancjami chemicznymi, są wzmacniane i wykonane z wysokiej jakości skóry, jak i drelichowe, które spełnią oczekiwania na budowie, jak i w rolnictwie. Oferujemy również rękawice spawalnicze, jak i te wykonane z lateksu, PCV i nitylu. Szeroki wybór rękawic ochronnych gwarantuje ich właściwe dopasowanie do indywidualnych potrzeb, co w procesie zachowania ostrożności i bezpieczeństwa pracy jest najważniejsze.

Rękawice ochronne BHP - zapraszamy do zakupów!

Rękawice BHP to istotny element ubioru gwarantujący komfort pracy, podobnie jak buty robocze, które również znajdujš się w naszym asortymencie. Mają zapewnić bezpieczeństwo i ochronę dlatego materiały, z których są wykonane muszą być najwyższej jakości. Niezależnie od wyboru gwarantują dużą przyczepność i elastyczność, dlatego sprawdzą się przy pracy na budowie oraz w przemyśle transportowym. Dobór wysokiej jakości materiałów, takich jak: skóra, drelich, bawełna, nylon czy też powlekane materiałami PCV i pochodnymi spełnia kryteria bezpieczeństwa i higieny pracy, które są regulowane ściśle określonymi normami.