BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTAZobacz więcej informacji o produkcie
Przyłbice spawalnicze

Przyłbice spawalnicze

Przyłbice - niezbędne w pracy spawacza

Pracując w wyjątkowo nieprzyjaznych, trudnych warunkach, należy osłaniać przede wszystkim twarz. Dbałość o jej bezpieczeństwo to kwestia najistotniejsza. Pracownicy, którzy zajmują się spawaniem z pewnością potrzebują specjalnej przyłbicy ochronnej. Przyłbica spawalnicza to doskonała i niezawodna ochrona dla naszej twarzy, osadzonych na niej oczu, nosa i ust. Nie wolno zaniedbać bezpieczeństwa tak istotnej części naszego ciała, gdyż skutki takiej niefrasobliwości mogą być nieodwracalne.

Twarz jest niezwykle istotnym elementem ludzkiego ciała. Spełnia ona wiele niezwykle ważnych funkcji i dlatego też właśnie należy zachowywać szczególną dbałość o jej bezpieczeństwo.

Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
Biz 9  Spawalnicza przyłbica samościemniająca

Biz 9 Spawalnicza przyłbica samościemniająca

Biz 9  Spawalnicza przyłbica samościemniającaEN379, EN175 i EN166 1SLekka przyłbica samościemniająca z szerokim polem widzenia zaprojektowana z myślą o spawaczach i pracownikach wykonujących zawody pokrewne. Czas zaciemnienia 0,1 milisekundy. Czas rozjaśnienia regulowany.   CzarnyBIZR Wymienna szybka do BIZ9EN 166 1SPięć zewnętrznych i jedna wewnętrzna szybka w komplecie   Poliwęg
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Przyłbica spawalnicza automatyczna AUTO-Dark

Przyłbica spawalnicza automatyczna AUTO-Dark

Osłona spawalnicza z filtrem automatycznym.rozmiar filtra: 98x42mmfiltr automatyczny, z możliwością regulacji przyciemnienia w zakresie 8-13DINnie wymaga baterii - zasilane ogniwem słonecznymregulacja do rozmiaru głowy za pomocą pasków i pokrętłafiltr chroniący przed oślepieniem składa się z nieorganicznego szkła płynn
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Przyłbica spawalnicza pasywna

Przyłbica spawalnicza pasywna

Osłona spawalnicza :stworzona aby chronić oczy oraz twarz podczas prac związanych ze spawaniem w miejscu pracy takim jak plac budowy lub fabrykamożna dopasować do głowy za pomocą pasków i pokrętławymiar filtra: 90x110x2mmspełnia wymagania normy EN 175
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 

Przyłbice spawalnicze w sklepie internetowym BHP Nawigator

W sklepie internetowym BHP Nawigator oferujemy wytrzymałe przyłbice spawalnicze, które bardzo dobrze sprawdzają się w pracy spawacza, gdzie konieczne jest optymalne zabezpieczenie twarzy. Produkt wykonany jest z wytrzymałych i lekkich materiałów transparentnych, co pozwala na optymalne użytkowanie przy wysokiej funkcjonalności. Wyroby dostępne są w różnych długościach z uwzględnieniem konieczności zakrycia całej twarzy. Nasze przyłbice stanowią niezawodną ochronę twarzy spawacza i zapewniają w pracy poczucie bezpieczeństwa oraz komfort.

Zalety przyłbicy spawalniczej

Przyłbice spawalnicze to produkty, które posiadają dobre mocowanie w postaci nagłowia, a w niektórych modelach także podbródka. Zapewniają one trwałe i stabilne utrzymanie w określonej pozycji podczas wykonywania prac. System regulacji pozwala na optymalne dopasowanie mocowania do indywidualnych preferencji oraz osobistych parametrów fizycznych. Produkty te dostępne są także w modelu z przyciemnianą szybką, idealne do działań w środowiskach, gdzie pracownicy narażeni są na intensywne światło.

W ofercie znajdą Państwo m.in. przyłbicę samościemniającą. Jest ona niezwykle lekka i zapewnia szerokie pole widzenia. Zaprojektowano ją z myślą o spawaczach i pracownikach wykonujących zawody pokrewne. Czas zaciemnienia wynosi jedynie 0,1 milisekundy! Czas rozjaśnienia jest regulowany. Szybka jest wymienna. W komplecie otrzymują Państwo pięć zewnętrznych i jedną wewnętrzną szybkę w komplecie.

przyłbice spawalnicze

Przyłbice spawalnicze - solidność i jakość

Oferujemy produkty najwyższej jakości, wytrzymałe, solidne oraz niezawodne. Warto zainwestować w ochronę zdrowia, kupując przyłbicę spawalniczą w sklepie internetowym BHP Nawigator. Zapobieganie urazom jest dużo prostsze niż długotrwałe leczenie uszkodzeń ciała, których często nie da się już odwrócić.

Przyłbice dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego zakupić można w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zakupów w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że ich zakup to doskonała inwestycja w zdrowie własne oraz swoich podwładnych.