BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Przyłbice spawalnicze

Przyłbice spawalnicze

Przyłbice - niezbędne w pracy spawacza

Pracując w wyjątkowo nieprzyjaznych, trudnych warunkach, należy osłaniać przede wszystkim twarz. Dbałość o jej bezpieczeństwo to kwestia najistotniejsza. Pracownicy, którzy zajmują się spawaniem z pewnością potrzebują specjalnej przyłbicy ochronnej. Przyłbica spawalnicza to doskonała i niezawodna ochrona dla naszej twarzy, osadzonych na niej oczu, nosa i ust. Nie wolno zaniedbać bezpieczeństwa tak istotnej części naszego ciała, gdyż skutki takiej niefrasobliwości mogą być nieodwracalne.

Twarz jest niezwykle istotnym elementem ludzkiego ciała. Spełnia ona wiele niezwykle ważnych funkcji i dlatego też właśnie należy zachowywać szczególną dbałość o jej bezpieczeństwo.

Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
Biz 9  Spawalnicza przyłbica samościemniająca

Biz 9 Spawalnicza przyłbica samościemniająca

Biz 9  Spawalnicza przyłbica samościemniającaEN379, EN175 i EN166 1SLekka przyłbica samościemniająca z szerokim polem widzenia zaprojektowana z myślą o spawaczach i pracownikach wykonujących zawody pokrewne. Czas zaciemnienia 0,1 milisekundy. Czas rozjaśnienia regulowany.   CzarnyBIZR Wymienna szybka do BIZ9EN 166 1SPięć zewnętrznych i jedna wewnętrzna szybka w komplecie   Poliwęg
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Przyłbica spawalnicza automatyczna AUTO-Dark

Przyłbica spawalnicza automatyczna AUTO-Dark

Osłona spawalnicza z filtrem automatycznym.rozmiar filtra: 98x42mmfiltr automatyczny, z możliwością regulacji przyciemnienia w zakresie 8-13DINnie wymaga baterii - zasilane ogniwem słonecznymregulacja do rozmiaru głowy za pomocą pasków i pokrętłafiltr chroniący przed oślepieniem składa się z nieorganicznego szkła płynn
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Przyłbica spawalnicza pasywna

Przyłbica spawalnicza pasywna

Osłona spawalnicza :stworzona aby chronić oczy oraz twarz podczas prac związanych ze spawaniem w miejscu pracy takim jak plac budowy lub fabrykamożna dopasować do głowy za pomocą pasków i pokrętławymiar filtra: 90x110x2mmspełnia wymagania normy EN 175
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 

Przyłbice spawalnicze w sklepie internetowym BHP Nawigator

W sklepie internetowym BHP Nawigator oferujemy wytrzymałe przyłbice spawalnicze, które bardzo dobrze sprawdzają się w pracy spawacza, gdzie konieczne jest optymalne zabezpieczenie twarzy. Produkt wykonany jest z wytrzymałych i lekkich materiałów transparentnych, co pozwala na optymalne użytkowanie przy wysokiej funkcjonalności. Wyroby dostępne są w różnych długościach z uwzględnieniem konieczności zakrycia całej twarzy. Nasze przyłbice stanowią niezawodną ochronę twarzy spawacza i zapewniają w pracy poczucie bezpieczeństwa oraz komfort.

Zalety przyłbicy spawalniczej

Przyłbice spawalnicze to produkty, które posiadają dobre mocowanie w postaci nagłowia, a w niektórych modelach także podbródka. Zapewniają one trwałe i stabilne utrzymanie w określonej pozycji podczas wykonywania prac. System regulacji pozwala na optymalne dopasowanie mocowania do indywidualnych preferencji oraz osobistych parametrów fizycznych. Produkty te dostępne są także w modelu z przyciemnianą szybką, idealne do działań w środowiskach, gdzie pracownicy narażeni są na intensywne światło.

W ofercie znajdą Państwo m.in. przyłbicę samościemniającą. Jest ona niezwykle lekka i zapewnia szerokie pole widzenia. Zaprojektowano ją z myślą o spawaczach i pracownikach wykonujących zawody pokrewne. Czas zaciemnienia wynosi jedynie 0,1 milisekundy! Czas rozjaśnienia jest regulowany. Szybka jest wymienna. W komplecie otrzymują Państwo pięć zewnętrznych i jedną wewnętrzną szybkę w komplecie.

przyłbice spawalnicze

Przyłbice spawalnicze - solidność i jakość

Oferujemy produkty najwyższej jakości, wytrzymałe, solidne oraz niezawodne. Warto zainwestować w ochronę zdrowia, kupując przyłbicę spawalniczą w sklepie internetowym BHP Nawigator. Zapobieganie urazom jest dużo prostsze niż długotrwałe leczenie uszkodzeń ciała, których często nie da się już odwrócić.

Przyłbice dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego zakupić można w bardzo przystępnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zakupów w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że ich zakup to doskonała inwestycja w zdrowie własne oraz swoich podwładnych.