BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTAZobacz więcej informacji o produkcie

Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów

Data dodania produktu do katalogu: poniedziałek, 24 wrzesień 2012.

Opis:
Jest to samodzielna oczomyjka o pojemności 60 litrów. Działa na zasadzie siły grawitacji, nie wymaga zasilania prądem. Woda wypływa samoczynnie, kiedy wywiniemy w dół żółtą tackę. Gdy przemyjemy już oczy żółtą tackę podnosimy z powrotem w górę. Oczomyjka jest zaprojektowana tak by spełniać wymogi normy ANSI Z358.1-2004,  zapewnia przepływ 53 litrów wody przez 15 minut. Plastikowy zbiornik może być montowany w różnych miejscach. Oczomyjka ta idealnie się sprawdza w miejscach gdzie brakuje instalacji bieżącej wody. Całkowita pojemność zbiornika to 60,5 litra. Wykonany jest z zielonego polietylenu. Ma wbudowany uchwyt i wieszak. Zużyta woda jest kierowana jest do widocznego na zdjęciu otworu, z którego poprzez 91 centymetrową rurkę można dalej ją odprowadzić do dowolnej instalacji jak np. kanał odpływowy, beczka. Natrysk wyposażony jest w pokryty farbą epoksydową uchwyt do montażu do ściany lub blatu.
SUPER CENA W PORÓWNANIU DO OFERTY KONKURENCJI!!!

Użytkowanie:
Napełnij zbiornik nadającą się do picia wodą oraz dodaj środek hamujący rozwój bakterii (dostarczony wraz z oczomyjką). Środek ten zapobiega osadzaniu się w wodzie grzybów, glonów i pierwotniaków z rodzaju Acanthamoeba. Oczomyjka powinna być regularnie sprawdzana, a woda wymieniana przynajmniej raz na 6 miesięcy. Oczomyjka zapewnia przepływ 2,6 litra na minutę przez co najmniej 15 minut. Waga - 8,6 kg pusta. 67 kg pełna.

Atesty:
Urządzenie posiada atest PZH oraz deklarację zgodności. Kopie tych dokumentów są załączone w paczce za znakiem BHP. Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, nie mieliśmy nigdy reklamacji tego produktu.
Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów
Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów
Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów
Zapytaj o produkt
Odpisujemy w 24H - Masz pytania? Wątpliwości? Dzwoń! (13) 42 42 005
(13) 436 22 89


Obecnie Oglądane:  Oczomyjka przenośna - BHP Nawigator - Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów