Rękawica powlekana PU do urządzeń wydających VA120
Rękawica powlekana PU do urządzeń VA120 zapewnia wysoką precyzję, ochronę i komfort pracy w różnych branżach, łącząc odporność na przetarcie z elastycznością i certyfikowanymi normami bezpieczeństwa.
Rękawica powlekana PU do urządzeń wydających VA120
Opis produktu
Rękawica powlekana PU do urządzeń wydających VA120 to wysoce funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązanie dla osób pracujących w środowiskach, gdzie wymagana jest precyzja i ochrona rąk. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o urządzeniach wydających, co umożliwia jego efektywne zastosowanie w różnych branżach. Powleczenie PU zwiększa odporność na przetarcie, a wewnętrzne powleczenie dłoni poprawia manualność i oddychalność, co jest szczególnie ważne podczas prac precyzyjnych. Rękawica jest dostępna w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkowników.Cechy i zalety
- Opakowanie indywidualne przystosowane do urządzeń wydających, umożliwiające efektywne wydawanie.
- Skompresowane opakowanie, które minimalizuje zajmowany przez rękawicę przestrzeń w urządzeniach.
- Powleczenie PU, które zwiększa odporność na przetarcie i uszkodzenia mechaniczne.
- Powleczenie wewnętrznej części dłoni, które poprawia manualność i oddychalność rękawicy.
- Elastyczny podkład z dzianiny, zapewniający komfort i elastyczność podczas pracy.
- Doskonała do prac precyzyjnych, gdzie wymagana jest wysoka manualność.
- Certyfikowana zgodnie z normami europejskimi, co gwarantuje jej jakość i bezpieczeństwo.
Zastosowanie
Rękawica powlekana PU do urządzeń wydających VA120 jest idealna dla pracowników w branżach, gdzie wymagana jest precyzja i ochrona rąk. Może być stosowana w przemyśle, logistyce, magazynach, a także w warsztatach mechanicznych i elektrycznych. Produkt ten jest szczególnie przydatny w sytuacjach, gdy konieczne jest wykonywanie precyzyjnych czynności, takich jak montaż, demontaż lub obsługa delikatnych urządzeń. Dzięki swoim właściwościom, rękawica VA120 jest doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują ochrony i komfortu podczas pracy.Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Biały / Czarny / Szary |
| Rozmiar | L / M / S / XL |
| Normy | EN ISO 21420: 2020 (Dexterity 5), EN 388: 2016 + A1: 2018 (3131X) |
| Materiały | Elastan, PU |
Informacje o użytkowaniu
Rękawica powlekana PU do urządzeń wydających VA120 powinna być użytkowana zgodnie z przeznaczeniem, czyli w sytuacjach, gdzie wymagana jest precyzja i ochrona rąk. Zalecane jest przechowywanie jej w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po użyciu należy ją wyczyścić zgodnie z zaleceniami producenta, aby zachować jej właściwości ochronne i komfortowe. Regularna konserwacja pomoże w utrzymaniu jakości i wydłużeniu żywotności produktu.
Brak recenzji użytkowników.
