BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
S785 - Antystatyczna kurtka trudnopalna i przeciwdeszczowa
S785 - Antystatyczna kurtka trudnopalna i przeciwdeszczowa
S785 - Antystatyczna kurtka trudnopalna i przeciwdeszczowa BizflameZobacz więcej informacji o produkcie
Oczomyjka z prysznicem

Oczomyjka z prysznicem

Kompleksowe rozwiązania dla pełnej ochrony pracowników

Odpowiednie urządzenia BHP na terenie zakładu pracy umożliwiają szybką reakcję w sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu. Oczomyjka z prysznicem pozwala w ciągu kilku minut spłukać szkodliwą substancję, która dostała się na ciało. Dzięki naszym produktom zwiększasz szanse na uniknięcie obrażeń, które zagrażają pracownikom w przemyśle chemicznych czy laboratoryjnym.

Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
Prysznic bezpieczeństwa z natryskiem do oczu model 01

Prysznic bezpieczeństwa z natryskiem do oczu model 01

OpisPrysznic bezpieczeństwa z natryskiem z oczomyjką na elastycznym wężu. Całe urządzenie wykonane jest z polerowanej stali kwasoodpornej (nierdzewnej). Oczomyjkę uruchamia się klapką - dźwignią po prawej stronie misy. Prysznic uruchamia się przez pociągnięcie za cięgno. Myjka do oczu jest na długim elastycznym wężu o długości 2 metrów, co pozwala prócz oczu i głowy przemyć ranę w dowolnym miejscu ciała. Jest to najtańszy natrysk bezpieczeństwa zawierający oczomyjkę i prysznic bezpieczeństwa w jednym.PodłączenieZasilanie w wodę podłącza się do
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Prysznic bezpieczeństwa z natryskiem do oczu model 02

Prysznic bezpieczeństwa z natryskiem do oczu model 02

OpisZASTOSOWANIE: Prysznic bezpieczeństwa pozwala przepłukać całe ciało z góry. Zintegrowana myjka do oczu pozwala przepłukać oczy delikatnym strumieniem. Urządzenia działają niezależnie od siebie.URUCHAMIANIE: Prysznic uruchamia się poprzez pociągnięcie za sztywne cięgno ze stali nierdzewnej. Pozostaje on w pozycji otwartej, aż do ręcznego zamknięcia. Myjka do oczu uruchamia się poprzez naciśnięcie ręką lub łokciem klapki z pomarańczową strzałką znajdującą się po prawej stronie urządzenia. Zawór pozostaje otwarty, aż do ręcznego zamknięcia.WY
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Prysznic bezpieczeństwa z natryskiem do oczu model 02-PED

Prysznic bezpieczeństwa z natryskiem do oczu model 02-PED

Opis ZASTOSOWANIE: Prysznic bezpieczeństwa pozwala przepłukać całe ciało z góry. Zintegrowana myjka do oczu pozwala przepłukać oczy delikatnym strumieniem. Urządzenia działają niezależnie od siebie.URUCHAMIANIE: Prysznic uruchamia się poprzez pociągnięcie za sztywne cięgno ze stali nierdzewnej. Pozostaje on w pozycji otwartej, aż do ręcznego zamknięcia. Myjka do oczu uruchamia się na dwa sposoby. Myjka do oczu również pozostaje w pozycji otwartej, aż do ręcznego zamknięcia. WYKONANIE: Urządzenie wykonane jest w całości z polerowanej kwaso
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 

Oczomyjka z prysznicem - wysoka skuteczność ochrony pracownika

Na wszystkich obszarach, gdzie pracownik może być narażony na działanie szkodliwej substancji, powinny być zainstalowane prysznice bezpieczeństwa. Miejsca, które szczególnie narażają pracowników na urazy z udziałem toksycznych substancji, to przede wszystkim hale produkcyjne, przeładunkowe oraz magazyny, gdzie składowane są substancje chemiczne. Szczególnie niebezpieczne są zakłady, gdzie pracownik ma do czynienia z toksynami pod ciśnieniem oraz z substancjami łatwopalnymi. W takich miejscach konieczna jest instalacja odpowiedniej liczby natrysków, które pozwolą szybko obmyć całe ciało w razie jakiegokolwiek wypadku.

Z uwagi na delikatną skórę twarzy oraz specyfikę oczu jako niezwykle delikatnego narządu nie należy do ich przemywania stosować pryszniców bezpieczeństwa. Woda w natryskach tego typu jest wydalana pod dużym ciśnieniem, nieodpowiednim dla delikatnych okolic twarzy. Dlatego oczomyjka z prysznicem będzie stanowiła odpowiednie rozwiązanie, pozwalając dokładnie zmyć całe ciało oraz oczy podczas jednej kąpieli.

Zobacz ofertę oczomyjek z prysznicem

W naszej ofercie posiadamy urządzenia łączone - prysznice bezpieczeństwa z natryskiem do oczu - które umożliwią szybkie przemycie oczu oraz spłukanie całego ciała z toksyn. Kompletne stanowiska awaryjne w postaci oczomyjki z prysznicem doskonale sprawdzą się w trudnych sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Strumień o dużym ciśnieniu w natrysku bezpieczeństwa pozwoli szybko zmyć substancję niebezpieczną, może być stosowany przy oparzeniach chemicznych oraz zapaleniu odzieży. Natomiast lżejszy strumień wody w oczomyjce sprawdzi się przy zmywaniu okolic twarzy. Oby dwa urządzenia są podłączone do jednego źródła zasilania, ale mają osobne odpływy. Wszystko po to, by zapewnić najwyższy komfort obsługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Skontaktuj się telefonicznie lub drogą mailową, a nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą wybrać produkty odpowiednie dla Twojej firmy.