BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Oczomyjka przenośna

Oczomyjka przenośna

Ochrona oczu w każdej sytuacji

W niektórych branżach ryzyko kontaktu oczu z substancjami chemicznymi, żrącymi czy toksycznymi występuje niezwykle często. Oczomyjka przenośna będzie doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, w której pracownik jest szczególnie zagrożony, lub gdy wykonuje on obowiązki w sposób mobilny, bez możliwości szybkiego dostępu do myjki stacjonarnej lub w zakładach pracy, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody. Poznaj zalety tego rodzaju produktów.

Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
Płukanka do oczu model Cederroth 7221 - 235 ml

Płukanka do oczu model Cederroth 7221 - 235 ml

OpisIndywidualna płukanka do oczu w buteleczce, którą można bezpiecznie nosić w kieszeni lub podręcznym futerale. W ten sposób jest szybko dostępna w razie wypadku. Butelka łatwa w użyciu, posiada ergonomiczną wanienkę do płukania oka z obfitym strumieniem roztworu. Szybkie i proste otwieranie. Otwarcie jednym prostym ruchem ręki. Otwarcie przez przekręcenie.Zawartość:235 ml sterylnego roztworu izotonicznego soli fizjologicznej bez konserwantów, jednokrotnego użytku.Trwałość: 4 lata.Wymiary (SxWxG): 6,6 x 16 x 4,5 cm
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Płukanka do oczu model Cederroth 7251 - 500ml

Płukanka do oczu model Cederroth 7251 - 500ml

OpisErgonomiczny kształt opakowania i dobre właściwości płuczące.Butelka łatwa w użyciu, posiada ergonomiczną wanienkę do płukania oka z obfitym strumieniem roztworu. Widoczny na kolejnym zdjęciu zielony wieszak ścienny nie wchodzi w skład kompletu, należy go zakupić osobno.Szybkie i proste otwieranieOtwarcie jednym prostym ruchem ręki. Otwarcie przez przekręcenie.Obfite płukanie okaDuże znaczenie ma rozpoczęcie płukania oka w pierwszych sekundach po wypadku. Płukanka Cederroth zapewnia obfity strumień ro
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów

Przenośna myjka do oczu model 1540 - 60 litrów

Opis:Jest to samodzielna oczomyjka o pojemności 60 litrów. Działa na zasadzie siły grawitacji, nie wymaga zasilania prądem. Woda wypływa samoczynnie, kiedy wywiniemy w dół żółtą tackę. Gdy przemyjemy już oczy żółtą tackę podnosimy z powrotem w górę. Oczomyjka jest zaprojektowana tak by spełniać wymogi normy ANSI Z358.1-2004,  zapewnia przepływ 53 litrów wody przez 15 minut. Plastikowy zbiornik może być montowany w różnych miejscach. Oczomyjka ta idealnie się sprawdza w miejscach gdzie brakuje instalacji bieżącej wody. Całkowita pojemność zbiornika to 60,5 litra. Wykon
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 

Oczomyjka przenośna - zastosowanie

Jeśli Twoja firma zatrudnia wielu pracowników, a większość z nich ma stały kontakt z niebezpiecznymi substancjami., warto zakupić mobilne myjki. Oczomyjki przenośne zajmują niewiele miejsca, dlatego z łatwością przechowasz je w pobliżu miejsca pracy. Dodatkowo możesz wyposażyć w nie każdego pracownika indywidualnie.

Zastosowanie myjki przenośnej bezpośrednio po niebezpiecznym incydencie daje jeszcze większe szanse na uniknięcie obrażeń, ponieważ znacznie skraca czas reakcji. Stosując myjki tego typu masz pewność, że pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni, posiadając szybki dostęp do odpowiednich środków ochrony.

Sprawdź ofertę oczomyjek przenośnych

W naszej ofercie znajdziesz płukanki do oczu w buteleczce z ergonomiczną wanienką do płukania oka obfitym strumieniem roztworu. Butelki są niezwykle łatwe w użyciu. Otworzysz je ruchem jednego palca, dzięki czemu niezwykle szybko zareagujesz w sytuacji niebezpiecznej i stresującej. Posiadając myjkę przenośną w postaci płukanki zyskujesz możliwość szybkiego przepłukania oka już w kilka sekund po ewentualnym wypadku, co zwiększa szanse na uniknięcie jakichkolwiek obrażeń.

Proponujemy również myjki przenośne samodzielne o pojemności 60 litrów, które działają samoistnie pod wpływem siły grawitacji. Oczomyjka przenośna zapewnia przepływ kilkudziesięciu litrów wody w czasie 15 minut, dzięki czemu masz pewność, że skutecznie przemyjesz oczy zgodnie z zaleceniami. Produkt doskonale nadaje się w zakładach pracy, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody, a zagrożenie kontaktu z substancjami toksycznymi istnieje. Wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają odpowiednie atesty i rekomendacje, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz zabezpieczenia najwyższej jakości.

Jeśli specyfika Twojej branży jest szczególnie trudna, a chcesz zapewnić pracownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa pracy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twojego pytania i podpowiemy, jakie produkty wybrać.