BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa

Oczomyjki

Bądź bezpieczny nawet w bardzo trudnych warunkach

Zainwestuj w wysokiej jakości urządzenia bhp, które zapewnią bezpieczeństwo pracownikom w Twojej firmie. W naszej ofercie znajdziesz zbiorowe środki ochrony ludności takie, jak prysznice bezpieczeństwa czy oczomyjki. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować do kompleksowej ochrony ciała!

Dokładna ochrona całego ciała dzięki prysznicom bezpieczeństwa oraz oczomyjkom

W niektórych branżach istnieje duże ryzyko kontaktu pracownika z substancjami toksycznymi, radioaktywnymi oraz żrącymi. Często osoby wykonujące pracę w tak trudnych warunkach są również narażone na ryzyko skaleczeń, poparzeń termicznych oraz chemicznych.

W sytuacji zagrożenia życia i zdrowia np. poprzez zapalenie się pracownika czy kontaktu osoby z niebezpieczną substancją należy przedsięwziąć natychmiastowe i wysoce skuteczne środki ochrony. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości prysznice bezpieczeństwa oraz oczomyjki, które pozwalają na natychmiastowe spłukanie groźnej substancji z odzieży pracownika, a także umożliwiają przemycie najbardziej wrażliwej części naszego ciała - oczu. Każde proponowane przez nas urządzenie posiada odpowiednie atesty oraz rekomendacje.

oczomyjki

Oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa - skuteczna i natychmiastowa ochrona ciała

W celu zapewnienia stałej i skutecznej ochrony pracowników oferowane przez nas natryski bezpieczeństwa powinny być nieustannie podłączone do wody. W zależności od modelu wystarczy nacisnąć klapkę lub wcisnąć przycisk, który spowoduje uruchomienie silnego strumienia wody. Dzięki niemu w kilka minut skutecznie obmyjesz całe ciało z potencjalnie niebezpiecznej substancji.

Oferowane oczomyjki umożliwiają obmywanie obu oczu jednocześnie, co umożliwia natychmiastowe wypłukanie substancji i zminimalizowanie ryzyka ewentualnych uszkodzeń gałek ocznych. Pamiętaj, że w sytuacji, gdy dochodzi do kontaktu z niebezpiecznym środkiem, należy nieprzerwanie przemywać oczy przez 15 minut. W proponowanych przez nas produktach wydobywający się strumień wody jest obfity, ale jednocześnie delikatny, dzięki czemu szybko wypłuczesz substancję. Dodatkowo głowice są dobrze zabezpieczone, dlatego do strumienia wody nie dostają się żadne zanieczyszczenia, ani kurz. Odpowiednie filtry zabezpieczają również wodę przed ewentualnymi zanieczyszczeniami pochodzącymi z wodociągów.

W sytuacji, kiedy to istnieje zagrożenie zranienia oczu u więcej niż jednego pracownika, powinno się udostępnić odpowiednią liczbę oczomyjek. Jeśli masz pytania co do wyboru oraz montażu proponowanych produktów, skontaktuj się z nami.