BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Hełm ochronny z przyłbicą

Hełm ochronny z przyłbicą

Odpowiednia ochrona twarzy i oczu podczas trudnych warunków pracy

Szukasz odpowiedniego sprzętu, który zapewni Ci wysoki stopień bezpieczeństwa i skutecznie ochroni twarz i oczy przed ewentualnym niebezpieczeństwem? Wybierz odpowiedni dla siebie hełm ochronny z przyłbicą. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów hełmów, dlatego z pewnością dopasujesz produkt do specyfiki swojej pracy.

Wyświetlono rekordy od 1 do 1 (z 1 znalezionych) Stron:  1 
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki

PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki

PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Wyświetlono rekordy od 1 do 1 (z 1 znalezionych) Stron:  1 

Hełm ochronny z przyłbicą - kiedy stosować?

Wielu pracowników wykonuje swoje obowiązki w trudnych warunkach. Branże zatrudniające pracowników fizycznych często odznaczają się zwiększonym ryzykiem urazów podczas pracy. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie.

Aby uchronić twarz, a w szczególności oczy przed groźnymi odłamkami, odpryskami, wysoką temperaturą oraz ostrym światłem, należy zaopatrzyć się w hełmy ochronne z przyłbicą. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się w pracy spawacza, w przemyśle budowniczym, laboratoryjnym, a także w rolnictwie.

hełm ochronny z przyłbicą

Dobrze dopasowane hełmy ochronne z przyłbicą stanowią skuteczne zabezpieczenie

Proponowane produkty składają się z odpornego na uderzenia kasku o funkcji amortyzującej oraz ochraniającej. Dobrze dopasowany kask skutecznie chroni głowę przed uderzeniami, otarciami i innymi urazami. Stworzony z wysokiej jakości materiałów jest lekki, a jednocześnie niezwykle odporny na wstrząsy, wysoką temperaturę oraz światło. Kask jest połączony z osłoną - przyłbicą - która zabezpiecza cały obszar twarz i oczy.

Hełm z przyłbicą doskonale zabezpieczy górną część ciała, jeśli jest dobrze dopasowany. Produkt musi idealnie przylegać do głowy pracownika, dlatego należy odpowiednio dobrać rozmiar hełmu oraz we właściwy sposób wyregulować pasy - odpowiednio do indywidualnych potrzeb tak, by kask stabilnie trzymał się na głowie, a jednocześnie nie uwierał podczas pracy.

Hełm ochronny z przyłbicą - najwyższy stopień bezpieczeństwa

Wybierz produkt odpowiedni dla branży, w której pracujesz. Jeśli ewentualnym zagrożeniem podczas wykonywanych obowiązków są uderzające, drobne elementy, wybierz hełm ochronny z przyłbicą transparentną, która doskonale ochroni Twoją twarz przed odłamkami. Nada się również do pracy w przemyśle chemicznym, ponieważ jest odporna na substancje żrące oraz o wysokiej temperaturze. Do pracy spawacza idealny będzie hełm ochronny z samo ściemniającą się przyłbicą. Tego typu kaski posiadają możliwość regulacji zaciemnienia.

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego zabezpieczenia, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Każdorazowo odpowiemy na wszystkie pytania oraz poradzimy, który przedmiot z naszego bogatego asortymentu najlepiej zabezpieczy Cię podczas pracy.