BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Hełm ochronny z przyłbicą

Hełm ochronny z przyłbicą

Odpowiednia ochrona twarzy i oczu podczas trudnych warunków pracy

Szukasz odpowiedniego sprzętu, który zapewni Ci wysoki stopień bezpieczeństwa i skutecznie ochroni twarz i oczy przed ewentualnym niebezpieczeństwem? Wybierz odpowiedni dla siebie hełm ochronny z przyłbicą. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów hełmów, dlatego z pewnością dopasujesz produkt do specyfiki swojej pracy.

Wyświetlono rekordy od 1 do 1 (z 1 znalezionych) Stron:  1 
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki

PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki

PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91
Zobacz więcej informacji o produkcieZapytaj o produkt
Wyświetlono rekordy od 1 do 1 (z 1 znalezionych) Stron:  1 

Hełm ochronny z przyłbicą - kiedy stosować?

Wielu pracowników wykonuje swoje obowiązki w trudnych warunkach. Branże zatrudniające pracowników fizycznych często odznaczają się zwiększonym ryzykiem urazów podczas pracy. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie.

Aby uchronić twarz, a w szczególności oczy przed groźnymi odłamkami, odpryskami, wysoką temperaturą oraz ostrym światłem, należy zaopatrzyć się w hełmy ochronne z przyłbicą. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się w pracy spawacza, w przemyśle budowniczym, laboratoryjnym, a także w rolnictwie.

hełm ochronny z przyłbicą

Dobrze dopasowane hełmy ochronne z przyłbicą stanowią skuteczne zabezpieczenie

Proponowane produkty składają się z odpornego na uderzenia kasku o funkcji amortyzującej oraz ochraniającej. Dobrze dopasowany kask skutecznie chroni głowę przed uderzeniami, otarciami i innymi urazami. Stworzony z wysokiej jakości materiałów jest lekki, a jednocześnie niezwykle odporny na wstrząsy, wysoką temperaturę oraz światło. Kask jest połączony z osłoną - przyłbicą - która zabezpiecza cały obszar twarz i oczy.

Hełm z przyłbicą doskonale zabezpieczy górną część ciała, jeśli jest dobrze dopasowany. Produkt musi idealnie przylegać do głowy pracownika, dlatego należy odpowiednio dobrać rozmiar hełmu oraz we właściwy sposób wyregulować pasy - odpowiednio do indywidualnych potrzeb tak, by kask stabilnie trzymał się na głowie, a jednocześnie nie uwierał podczas pracy.

Hełm ochronny z przyłbicą - najwyższy stopień bezpieczeństwa

Wybierz produkt odpowiedni dla branży, w której pracujesz. Jeśli ewentualnym zagrożeniem podczas wykonywanych obowiązków są uderzające, drobne elementy, wybierz hełm ochronny z przyłbicą transparentną, która doskonale ochroni Twoją twarz przed odłamkami. Nada się również do pracy w przemyśle chemicznym, ponieważ jest odporna na substancje żrące oraz o wysokiej temperaturze. Do pracy spawacza idealny będzie hełm ochronny z samo ściemniającą się przyłbicą. Tego typu kaski posiadają możliwość regulacji zaciemnienia.

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego zabezpieczenia, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Każdorazowo odpowiemy na wszystkie pytania oraz poradzimy, który przedmiot z naszego bogatego asortymentu najlepiej zabezpieczy Cię podczas pracy.