BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Hełm ochronny z okularami

Hełm ochronny z okularami

Odpowiednia ochrona oczu dopasowana do Twoich potrzeb

W niektórych branżach pracownicy są szczególnie narażeni na różnego rodzaju zagrożenia wynikające z obowiązków, jakie wykonują oraz trudnych warunków pracy. Odpowiednia ochrona głowy, twarzy oraz oczu to podstawa właściwego zabezpieczenia pracownika. Dlatego wybierz hełm ochronny z okularami, który nie tylko dobrze ochroni głowę, ale również oczy, zabezpieczając je przed dostaniem się ciał obcych, jak odłamki, wióry i odpryski.

Brak produktów w tej kategorii.

Hełm ochronny z okularami - bezpieczeństwo w każdych warunkach

Pracodawca powinien zastosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej pracownika, jeśli wymagają tego warunki pracy. Brak odpowiednich zabezpieczeń nie tylko poskutkuje dyskomfortem podczas wykonywania obowiązków, ale również może doprowadzić do poważnych urazów ciała, a nawet uszkodzenia głowy, oczu, a co za tym idzie - również mózgu lub kręgów.

Jeśli chcesz dobrać odpowiednie zabezpieczenia do charakteru pracy, skontaktuj się z nami, a podpowiemy, co może być odpowiednie dla Twojej firmy. W ofercie posiadamy między innymi hełmy z okularami, które pozwolą na komfortową i bezpieczną pracę w przemyśle budowniczym, ciężkim, wytwórczym, leśnym, biotechnologii oraz przy budowie statków.

hełm ochronny z okularami

Lekka konstrukcja hełmu ochronnego z okularami zapewni komfort użytkowania

W naszej ofercie znajdziesz hełmy ochronne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu wybrany przez Ciebie produkt będzie nie tylko skutecznie chronił Twoją twarz przed niebezpiecznymi odłamkami, ale również zapewni najwyższy komfort pracy.

Dobrze dopasowany hełm powinien być stabilnie osadzony na głowie. Produkt nie powinien w żadnym miejscu uwierać. Hełm odpowiednio dopasujesz do swoich potrzeb dzięki dostępności kasków w różnych rozmiarach. W regulacji położenia hełmu pomogą Ci również wygodne pasy.

Oferowany hełm ochronny z dopasowanymi, odpowiednimi okularami doskonale nada się do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Kask ochroni głowę przed niebezpieczeństwem wynikającym z możliwości otarcia lub uderzenia się o twarde przedmioty, natomiast okulary zabezpieczą przed odłamkami i innymi ciałami obcymi, które mogą uszkodzić najbardziej wrażliwą część naszego ciała - oczy.

Dopasuj odpowiednio hełm ochronny z okularami - nawet dla osób z wadą wzroku!

W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości. Proponowane okulary są niezwykle lekkie, dlatego odznaczają się bardzo dużym komfortem użytkowania. Zazwyczaj okulary posiadają jednolitą konstrukcję i są w całości transparentne - zarówno przesłona, jak panele boczne są wykonane z przezroczystego tworzywa, co zapewnia bardzo duże pole widzenia. Wszystkie produkty posiadają doskonałą wentylację, dzięki czemu okulary nie parują, nawet w bardzo trudnych warunkach.

Hełm ochronny jest także odpowiedni dla osób z wadą wzroku. Osłonę można dopasować, nosząc ją na okulary korekcyjne. Dodatkowo nie ma przeciwwskazań do tego, aby stosować soczewki kontaktowe. Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym produkcie? Zapraszamy do kontaktu!