BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTA
Rękawice wzmacniane skórą kozią z rzepem Glove Line WARTAZobacz więcej informacji o produkcie
Obuwie strażackie

Obuwie strażackie

Obuwie niezbędne w pracy strażaka

Zawód strażaka jest z jednym najbardziej odpowiedzialnych oraz niebezpiecznych spośród wszystkich. Strażacy niemal codziennie narażeni są na kontakt z ogniem, groźnymi substancjami, czynnikami powodującymi poważne urazy i oparzenia. Każdego dnia spotykają się z zagrożeniami, które mogą wpłynąć ich zdrowie, a nawet życie. Pomimo to odważnie stawiają czoła wszelkim niebezpieczeństwom i służą pomocą innym ludziom, którzy bez nich byliby zupełnie bezradni w obliczu klęski.

Brak produktów w tej kategorii.

Dlaczego obuwie strażackie jest tak istotne podczas wykonywania obowiązków strażaka?

Aby strażacy mogli jak najlepiej wykonywać swoje niezwykle trudne oraz wymagające ogromnej odpowiedzialności obowiązki, muszą przede wszystkim zadbać o własne zdrowie, kondycję i bezpieczeństwo. Ze względu na to, że strażak zawsze i bez wyjątku musi być zdolny do podjęcia akcji ratunkowej, bardzo istotną funkcję pełni obuwie strażackie. Jest ono tak istotne właśnie dlatego, że chroniąc strażaka przed urazami i oparzeniami pozwala mu sprawnie ratować ofiary pożarów, czy kataklizmów.

Sklep internetowy BHP Nawigator oferuje Państwu szeroki wybór obuwia roboczego. W asortymencie naszego sklepu dostępne są buty najlepszych na rynku marek, w tym producentów specjalizujących się w produkcji butów dla strażaków. Obuwie robocze spełnia bardzo istotną funkcję, chroni bowiem stopy przed niebezpiecznymi dla nich czynnikami, urazami, skaleczeniami, oparzeniami.

obuwie strażackie

Zalety obuwia strażackiego - wytrzymałość i wygoda

Obuwie strażackie oferowane przez sklep internetowy BHP Nawigator to produkty najwyższej jakości. Są to buty niezawodne, które doskonale wypełniają swoje zadanie, chroniąc stopy strażaka przed wszelkimi czynnikami, które spowodować mogą groźne dla zdrowia urazy. Obuwie strażackie odporne jest na działanie niezwykle wysokich temperatur, paliwa, substancji żrących, groźnych w kontakcie ze skórą. Wykonane są z trwałych i solidnych materiałów, dlatego użytkownik może być pewien niezawodności swego obuwia.

Co równie istotne, obuwie dostępne w asortymencie sklepu internetowego BHP Nawigator, oprócz tego, że doskonale chroni stopy strażaka przez groźnymi urazami i oparzeniami, jest także bardzo wygodne. Komfortowe obuwie umożliwia strażakowi swobodne i sprawne poruszanie się, a co za tym idzie, efektywne działanie. Strażak musi posiadać wygodne i odporne na wszelkie szkodliwe czynniki i substancje buty. Odpowiednie zaopatrzenie strażaka jest kwestią niezwykle istotną nie tylko dla przedstawicieli tego zawodu, lecz dla nas wszystkich, którzy w przypadku kataklizmów potrzebujemy pomocy strażaków.