BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Apteczka taktyczna

Apteczka taktyczna

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Każda sytuacja niebezpieczna wymaga wykonania pewnych działań, wystarczających do momentu przybycia ekipy medycznej. W sytuacji, kiedy dochodzi do wypadku bardzo często wystarczy okazane wsparcie, telefon na pogotowie ratunkowe, ułożenie w odpowiedniej pozycji poszkodowanego, jak i opatrunek uciskowy. Apteczka taktyczna to rozwiązanie, które jest niezbędnym elementem wyposażenia osób ceniących sobie bezpieczeństwo i komfort niezależnie od sytuacji. Właściwie zorganizowany moduł apteczki według ściśle określonych norm obowiązujących na terenie państw Unii Europejskiej pozwoli Państwu w każdej sytuacji zachować się adekwatnie do sytuacji.

Brak produktów w tej kategorii.

Apteczka taktyczna

Apteczka taktyczna jest szczególnie dedykowana dla funkcjonariuszy odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Z powodzeniem korzystają z niej policjanci, jak i pracownicy służb zajmujących się ochroną. Nie bez powodu została wyposażona w system gumek i kieszonek, które umożliwiają mocowanie wyposażenia wewnątrz apteczki. Jej wyposażenie nie odbiega od tradycyjnych rozwiązań, dlatego tak naprawdę nie ma przeciwwskazań, by osoba indywidualna zakupiła apteczkę taktyczną zwaną również modułową. Wybierając moduł odpowiedni do Państw stylu życia i poruszania się należy zadbać o to, by w każdej sytuacji mieć dostęp do apteczki, która pozwoli na reakcję w sytuacjach wymagających interwencji, zanim pojawią się dedykowane służby ratownicze.

apteczka taktyczna

Zalety apteczek taktycznych

Zaletą apteczki taktycznej jest wyjątkowy sposób mocowania, dzięki czemu pracownicy służb zajmujących się pilnowaniem porządku publicznego bez problemu mogą przymocować konstrukcję do swojego munduru. Szybkie dopinanie i wpinanie oraz dodatkowe pasy mocujące będą korzystnym rozwiązaniem w terenie, szczególnie podczas imprez masowych, gdzie nie trudno o nawet niewielkie wypadki. Zarówno policjanci, jak i ochroniarze zakładają na siebie specjalne kamizelki i pasy, gdzie bez najmniejsze problemu można dokonać mocowania apteczki taktycznej. Rozwiązanie to pozwala na szczególne zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji.

Zawartość apteczki pozwala na szybkie udzielenie poszkodowanemu pomocy. Dzięki opatrunkom z kompresem czy nasączonym wacikom do odkażania można uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Apteczka mimo swojego wyposażenia nie jest ciężka, dlatego nie powoduje dyskomfortu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Pokrowiec został wyposażony w taki sposób, by nie krępowała ruchów i mogła być zawsze niezbędnym elementem uzupełniającym służbowy strój dla osoby dbającej o bezpieczeństwo publiczne. Polecana jest również dla sportowców i miłośników ekstremalnych przygód, dla których szczególnie istotne są małe, lekkie i poręczne apteczki, które można bez problemu przymocować na sprzęcie rowerowym lub uprzęży.