BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Apteczka samochodowa

Apteczka samochodowa

Kierowco nie czekaj! Wyposaż swoje auto w apteczkę

W dzisiejszych czasach samochody są nieodłącznym środkiem transportu. Codziennie przez miasta przewijają się niezliczone ilości aut różnych gabarytów i marek. Prowadząc auto z pewnością masz na uwadze bezpieczeństwo swoje, Twoich pasażerów, jak i pozostałych uczestników ruchu. Odpowiedzialny kierowca zrobi wszystko, by móc zainterweniować odpowiednio do sytuacji, dlatego zakup apteczki samochodowej jest absolutną koniecznością. Jej wyposażenie pozwoli Ci na adekwatną do sytuacji reakcję, np. w przypadku stłuczki. Nie zawsze musi dojść do poważnego wypadku, by móc użyć wyposażenia apteczki samochodowej. Wystarczy niewielkie skaleczenie lub oparzenie, by przydała się Tobie lub Twoim pasażerom.

Brak produktów w tej kategorii.

Apteczki samochodowe - niezbędne w każdym pojeździe

Apteczka samochodowa umożliwia komfortowe i bezpieczne pokonywanie trasy bez względu na jej długość. Apteczka powinna znajdować się miejscu, w którym bez problemu dojście do niej będą mieli zarówno pasażerowie, jak i kierowca. Możecie Państwo skorzystać z niej zarówno w przypadku drobnych urazów, jak i poważniejszych uszkodzeń, do momentu przyjazdu ekipy ratowniczej. Wyposażenie apteczki jest regulowane przez normy obowiązujące w większości krajów europejskich. Zazwyczaj jest zamknięta w małą skrzynkę, która bez problemu zmieści się w schowku samochodowym lub bagażniku. Dla bezpieczeństwa i komfortu warto wyposażyć swoje auto w dwie apteczki.

apteczka samochodowa

Co zawiera apteczka samochodowa?

Na rynku dostępnych jest wiele apteczek samochodowych, a ich wyposażenie może nieznacznie się różnić. Wybór konkretnego modelu zależy od Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, jednakże warto mieć na uwadze jakość jej wykonania i znajdujących się w środku akcesoriów. Wielu kierowców decyduje się na apteczki wyposażone w rzep, który umożliwia przymocowanie pudełka na tapicerce samochodu, dzięki czemu jej położenie nie budzi żadnych wątpliwości.

Standardowa apteczka została wyposażona w niezbędne materiały opatrunkowe, które przydadzą się przy okazji różnych urazów. Istotne są rękawiczki, koc, który pozwoli na ogrzanie lub ochłodzenie ciała w zależności od sytuacji, nożyczki, dzięki którym bez problemu opatrzysz ranę, jak i rękawiczki, które zabezpieczą zarówno pacjenta, jak i udzielającego pomocy przed zakażeniem. Istotną kwestią jest brak leków, które nie są standardowym elementem wyposażenia apteczki, ponieważ mogłyby ulec reakcji, np. w rezultacie wystawienia apteczki na działanie promieni słonecznych i wysokiej temperatury. Ponadto, podczas wypadku nie należy podawać poszkodowanemu żadnych leków bez zgody lekarza lub ratownika.

Apteczka samochodowa w ofercie BHP Nawigator

Apteczka z naszej oferty spełnia wszystkie, niezbędne normy. W ofercie znajdą Państwo różne wielkości i sposoby wyposażenia apteczek. Gwarantujemy najwyższą jakość w jak najlepszej cenie, która pozwoli na podjęcie reakcji adekwatnej do sytuacji.