BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Apteczka samochodowa

Apteczka samochodowa

Kierowco nie czekaj! Wyposaż swoje auto w apteczkę

W dzisiejszych czasach samochody są nieodłącznym środkiem transportu. Codziennie przez miasta przewijają się niezliczone ilości aut różnych gabarytów i marek. Prowadząc auto z pewnością masz na uwadze bezpieczeństwo swoje, Twoich pasażerów, jak i pozostałych uczestników ruchu. Odpowiedzialny kierowca zrobi wszystko, by móc zainterweniować odpowiednio do sytuacji, dlatego zakup apteczki samochodowej jest absolutną koniecznością. Jej wyposażenie pozwoli Ci na adekwatną do sytuacji reakcję, np. w przypadku stłuczki. Nie zawsze musi dojść do poważnego wypadku, by móc użyć wyposażenia apteczki samochodowej. Wystarczy niewielkie skaleczenie lub oparzenie, by przydała się Tobie lub Twoim pasażerom.

Brak produktów w tej kategorii.

Apteczki samochodowe - niezbędne w każdym pojeździe

Apteczka samochodowa umożliwia komfortowe i bezpieczne pokonywanie trasy bez względu na jej długość. Apteczka powinna znajdować się miejscu, w którym bez problemu dojście do niej będą mieli zarówno pasażerowie, jak i kierowca. Możecie Państwo skorzystać z niej zarówno w przypadku drobnych urazów, jak i poważniejszych uszkodzeń, do momentu przyjazdu ekipy ratowniczej. Wyposażenie apteczki jest regulowane przez normy obowiązujące w większości krajów europejskich. Zazwyczaj jest zamknięta w małą skrzynkę, która bez problemu zmieści się w schowku samochodowym lub bagażniku. Dla bezpieczeństwa i komfortu warto wyposażyć swoje auto w dwie apteczki.

apteczka samochodowa

Co zawiera apteczka samochodowa?

Na rynku dostępnych jest wiele apteczek samochodowych, a ich wyposażenie może nieznacznie się różnić. Wybór konkretnego modelu zależy od Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, jednakże warto mieć na uwadze jakość jej wykonania i znajdujących się w środku akcesoriów. Wielu kierowców decyduje się na apteczki wyposażone w rzep, który umożliwia przymocowanie pudełka na tapicerce samochodu, dzięki czemu jej położenie nie budzi żadnych wątpliwości.

Standardowa apteczka została wyposażona w niezbędne materiały opatrunkowe, które przydadzą się przy okazji różnych urazów. Istotne są rękawiczki, koc, który pozwoli na ogrzanie lub ochłodzenie ciała w zależności od sytuacji, nożyczki, dzięki którym bez problemu opatrzysz ranę, jak i rękawiczki, które zabezpieczą zarówno pacjenta, jak i udzielającego pomocy przed zakażeniem. Istotną kwestią jest brak leków, które nie są standardowym elementem wyposażenia apteczki, ponieważ mogłyby ulec reakcji, np. w rezultacie wystawienia apteczki na działanie promieni słonecznych i wysokiej temperatury. Ponadto, podczas wypadku nie należy podawać poszkodowanemu żadnych leków bez zgody lekarza lub ratownika.

Apteczka samochodowa w ofercie BHP Nawigator

Apteczka z naszej oferty spełnia wszystkie, niezbędne normy. W ofercie znajdą Państwo różne wielkości i sposoby wyposażenia apteczek. Gwarantujemy najwyższą jakość w jak najlepszej cenie, która pozwoli na podjęcie reakcji adekwatnej do sytuacji.