BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Apteczka plecakowa

Apteczka plecakowa

Apteczka - Twój niezbędnik podczas wycieczek

Wybierając się na wycieczkę musisz zadbać o właściwe wyposażenie Twojego ekwipunku. Niezależnie od tego, czy Twoim celem są góry, czy nizinne tereny, w każdym z tych miejsce mogą wydarzyć się nieprzewidziane wypadki, podczas których możesz ucierpieć lub być świadkiem nieprzyjemnego zdarzenia, wymagającego interwencji. Oczekiwanie na pomoc ekipy ratunkowe w niektórych sytuacjach może ulec opóźnieniu, dlatego niezbędnym elementem wyposażenia każdego wycieczkowicza powinna być apteczka plecakowa. Z pewnością okaże się nieoceniona w wielu trudnych sytuacjach na szlaku turystycznym. Istotne pozostaje nie tylko jej posiadanie, ale i właściwe wyposażenie, które pozwoli na udzielenie niezbędnej pomocy poszkodowanym. Co istotne, taką apteczkę mogą zakupić zarówno osoby indywidualne, jak i ekipy medyczne.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że wyposażenie w niezbędne akcesoria pozwalające na udzielenie pierwszej pomocy mogą uratować czyjeś życie lub przynieść ulgę podczas skaleczenia. Apteczka nigdy nie powinna być traktowana jako przykry obowiązek, a konieczność, która wynika z odpowiedzialności i gotowości pomocy potrzebującym.

Brak produktów w tej kategorii.

Z czego składa się apteczka plecakowa?

Apteczkę plecakową wyróżnia przede wszystkim wygodny i komfortowy sposób przechowywania niezbędnego wyposażenia medycznego. W specjalnie dedykowanym plecaku znajdziesz wszystkie niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy elementy. Plecak został wykonany z materiału, który w środku posiada niezbędne kieszenie i rzepy przytrzymujące poszczególne akcesoria. Dodatkowe taśmy mocujące mają za zadanie ułatwić mocowanie niezbędnego podczas wędrówki sprzętu. Atutem apteczki plecakowej są zastosowane elementy, które wykazują się trwałością i solidnością przystosowaną do zabierania ze sobą takiego plecaka w różne miejsca i podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Dzięki szelkom profilowanym i dodatkowym pasom mocowanym w obrębie klatki piersiowej bez problemu dopasuje się do Twojej budowy ciała.

apteczka plecakowa

Apteczki plecakowe - dla turystów w różnych sytuacjach

Apteczka plecakowa zapinana jest na suwak błyskawiczny, by ułatwić z niej szybkie wyjmowanie i wkładanie poszczególnych akcesoriów a jednocześnie zabezpieczyć je przed wypadnięciem. Wszelkiego rodzaju taśmy zabezpieczające i tkanina oddychająca pozwalają na uniknięcie dyskomfortu podczas kilometrów pokonywanych z plecakiem. Na zakup apteczki powinny zdecydować się osoby, które bardzo często oddają się długim wycieczkom, ale nie tylko. To plecak doskonale przystosowany do wymagań ekipy ratunkowej.