BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 42 42 005   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRA
Rękawice wzmacniane skórą kozią Glove Line ODRAZobacz więcej informacji o produkcie
Apteczka plecakowa

Apteczka plecakowa

Apteczka - Twój niezbędnik podczas wycieczek

Wybierając się na wycieczkę musisz zadbać o właściwe wyposażenie Twojego ekwipunku. Niezależnie od tego, czy Twoim celem są góry, czy nizinne tereny, w każdym z tych miejsce mogą wydarzyć się nieprzewidziane wypadki, podczas których możesz ucierpieć lub być świadkiem nieprzyjemnego zdarzenia, wymagającego interwencji. Oczekiwanie na pomoc ekipy ratunkowe w niektórych sytuacjach może ulec opóźnieniu, dlatego niezbędnym elementem wyposażenia każdego wycieczkowicza powinna być apteczka plecakowa. Z pewnością okaże się nieoceniona w wielu trudnych sytuacjach na szlaku turystycznym. Istotne pozostaje nie tylko jej posiadanie, ale i właściwe wyposażenie, które pozwoli na udzielenie niezbędnej pomocy poszkodowanym. Co istotne, taką apteczkę mogą zakupić zarówno osoby indywidualne, jak i ekipy medyczne.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że wyposażenie w niezbędne akcesoria pozwalające na udzielenie pierwszej pomocy mogą uratować czyjeś życie lub przynieść ulgę podczas skaleczenia. Apteczka nigdy nie powinna być traktowana jako przykry obowiązek, a konieczność, która wynika z odpowiedzialności i gotowości pomocy potrzebującym.

Brak produktów w tej kategorii.

Z czego składa się apteczka plecakowa?

Apteczkę plecakową wyróżnia przede wszystkim wygodny i komfortowy sposób przechowywania niezbędnego wyposażenia medycznego. W specjalnie dedykowanym plecaku znajdziesz wszystkie niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy elementy. Plecak został wykonany z materiału, który w środku posiada niezbędne kieszenie i rzepy przytrzymujące poszczególne akcesoria. Dodatkowe taśmy mocujące mają za zadanie ułatwić mocowanie niezbędnego podczas wędrówki sprzętu. Atutem apteczki plecakowej są zastosowane elementy, które wykazują się trwałością i solidnością przystosowaną do zabierania ze sobą takiego plecaka w różne miejsca i podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Dzięki szelkom profilowanym i dodatkowym pasom mocowanym w obrębie klatki piersiowej bez problemu dopasuje się do Twojej budowy ciała.

apteczka plecakowa

Apteczki plecakowe - dla turystów w różnych sytuacjach

Apteczka plecakowa zapinana jest na suwak błyskawiczny, by ułatwić z niej szybkie wyjmowanie i wkładanie poszczególnych akcesoriów a jednocześnie zabezpieczyć je przed wypadnięciem. Wszelkiego rodzaju taśmy zabezpieczające i tkanina oddychająca pozwalają na uniknięcie dyskomfortu podczas kilometrów pokonywanych z plecakiem. Na zakup apteczki powinny zdecydować się osoby, które bardzo często oddają się długim wycieczkom, ale nie tylko. To plecak doskonale przystosowany do wymagań ekipy ratunkowej.