BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Wąż pożarniczy W 75

Wąż pożarniczy w 75

Wąż dla straży pożarnej

Jednostka straży pożarnej wymaga właściwego przeszkolenia i przygotowania pod względem merytorycznym i technicznym. Bez interwencji wykwalifikowanych specjalistów nie byłoby tak wielu sprawnie i efektywnie przeprowadzonych akcji ratunkowych. Jednakże by dobrze wykonywać swoje zadanie, każda z jednostek musi dysponować nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem. Praca na przestarzałym lub uszkodzonym sprzęcie może doprowadzić do braku możliwości przeprowadzenia skutecznej akcji ratunkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo wąż pożarniczy W75, który umożliwi szybką i sprawną akcję.

Brak produktów w tej kategorii.

Wąż pożarniczy W75

Wąż pożarniczy W 75 to wąż o konstrukcji tłoczonej, który został przystosowany w sposób szczególny do połączenia z motopompami o określonych parametrach technicznych. Tego typu węże mają zastosowanie w pożarnictwie, w szczególności do wykonywania linii głównych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i możliwości przeprowadzenia efektywnej akcji ratunkowej, wszystkie węże zostały wyprodukowane ze specjalnych materiałów, których jakość została zweryfikowana i zatwierdzona przez właściwe organy. Spełniając wymagania warunków technicznych zgodnych z Rozporządzeniem MSWiA z dnia 27.04.2010 r.: w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania - mamy pewność, że nasze produkty spełnią oczekiwania klientów sklepu BHP Nawigator.

Do produkcji węża pożarniczego W75 wykorzystano wysokiej jakości materiały poliestrowe z dodatkowymi elementami wykonanymi z PCV. Wąż został wyposażony w specjalną wkładkę dedykowaną dla motopomp i autopomp. Rozwiązania te znajdują zastosowanie nie tylko jako wsparcie dla jednostek straży pożarnej, ale i w inżynierii wodnej i lądowej, rolnictwie, górnictwie, budownictwie oraz jako wyposażenie służb ratowniczych i leśnych.

wąż pożarniczy w 75

Węże pożarnicze W75 - poznaj ich zalety

Dzięki doborowi odpowiednich komponentów wąż W75 jest odporny na uszkodzenia związane z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo producenci zadbali, by konstrukcja była lekka i elastyczna. Wyróżnia je zarówno innowacyjna technologia, jak i sprawdzone rozwiązania. Ulepszony wąż zyskuje dodatkowe walory estetyczne i ergonomiczne.

Dzięki temu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zastosowane materiały pozostają niewzruszone w kontakcie ze skrajną temperaturą czy też ozonem. Ponadto, wykorzystana do ich produkcji technologia wykazuje odporność nie tylko na uszkodzenia mechaniczne i otarcia, ale również na działanie pleśni i grzybów, które mogłyby doprowadzić do destrukcji konstrukcji.