BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Rękawice ochronne bez palców

Rękawice ochronne bez palców

Wybierz profesjonalne rozwiązania

Rękawice robocze występują w wielu rozmiarach, kolorach i wykazują różne właściwości. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu dopasują Państwo odpowiedni model rękawic do rodzaju wykonywanej pracy. Dla nas najistotniejszym czynnikiem pozostają bezpieczeństwo i komfort, dlatego proponujemy naszym klientom wyroby najwyższej jakości, które zostały wyprodukowane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Rękawice ochronne bez palców wykonano z tkanin syntetycznych, jak i innych materiałów zapewniających komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania w procesie codziennej eksploatacji. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja spotka się z aprobatą wielu klientów ceniących atrakcyjne ceny i ponadprzeciętną jakość.

Rękawice tego typu chronią przede wszystkim dłonie i nadgarstki przed uszkodzeniami mechanicznymi i wszelkiego rodzaju otarciami. Dodatkowo pozostają skuteczną barierą ochronną dla delikatnej skóry. Sposób produkcji i jakość wykonania rękawic spełniają wymagania i normy narzucane przez instytucje badawcze, dzięki czemu można je wykorzystywać w wielu pracach. Ponadto, zastosowane do ich produkcji materiały gwarantują dobry chwyt przy jednoczesnym zachowaniu bezproblemowej sprawności manualnej w obrębie palców.

Brak produktów w tej kategorii.

Rękawice ochronne bez palców

Rękawice bez palców gwarantują doskonałe czucie trzymanego przedmiotu, co umożliwia wykonywanie prac w sposób wyjątkowo precyzyjny. Producenci zadbali o to, by wierzchnia część rękawicy, została wykonana z materiału elastycznego, który idealne dopasowuje się do dłoni, ale jednocześnie będzie skuteczną barierą ochronną. Dodatkowym elementem jest zastosowanie elementów z mikrofibry, by zagwarantować optymalny przepływ powietrza. Nasze produkty charakteryzuje solidność wykonania oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Uniwersalny model jest skierowany dla wymagających i profesjonalnych użytkowników.

Gdzie stosowana jest rękawica ochronna bez palców?

Rękawice te znajdują zastosowanie w szczególności w motoryzacji, podczas prac w branży budowniczej, magazynowej i transportowej. Szczególnie polecane są dla osób zajmujących się sportem wyczynowym. Ponadto, bardzo dobrze radzą sobie jako element uzupełniający ekwipunek do jazdy na rowerze, na siłownię i do sportów walki gwarantując zabezpieczenie dłoni przed nieprzyjemnymi odciskami i pęcherzami.