BHP Nawigator - Kompleksowe wyposażenie BHP - tel/fax: 013 436 22 89   
Strona Główna
Nowe Produkty
Promocje
Usługi
Kontakt Z Nami
Kategorie
Co nowego?
PW58 Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerki
PW58  Uchwyt hełmowy do wizjerkiEN 166 3B, EN1731Uchwyt umożliwiający zamontowanie wizjerki do hełmów PW50, PW51 oraz PW57. Kompatybilny z wymienną wizjerką PW92/PW94.  Polioksymetylen  CzarnyPW94  Wymienna osłona twarzy z siatkiEN1731 FPasuje do PW58, PW90, PW91 i PW93  Siatka z drutu  CzarnyPW92   Wizjerka zapasowaEN166 1BMożna ją stosować w zestawie z PW58, PW90, PW91Zobacz więcej informacji o produkcie
Okulary ochronne do lasera

Okulary ochronne do lasera

Okulary ochronne do pracy z laserem

W sklepie internetowym BHP Nawigator dostępne są okulary ochronne do lasera najwyższej jakości w bardzo przystępnej, zupełnie niewygórowanej cenie. Od lat troszczymy się o zdrowie naszych klientów, sprowadzając specjalnie dla nich niezawodne i skuteczne materiały ochronne, dzięki którym bez przeszkód wykonywać mogą oni swoją pracę. Wiadome jest przecież również i to, że czując się komfortowo i mając poczucie bezpieczeństwa jesteśmy spokojniejsi, uważniejsi, czujemy się o wiele, wiele lepiej, a także wykonujemy swoje obowiązki znacznie efektywniej.

Uszkodzenie oczu przez laser przynosi nieodwracalny w skutkach uszczerbek na zdrowiu. Bezsprzecznie wzrok trzeba chronić, zabezpieczyć go, osłaniając okularami ochronnymi. Okulary takie nie pozwolą na nieodwracalne zmiany w oku, które grożą całkowitą lub częściową utratą zmysłu wzroku. Należy się w nie zaopatrzyć, gdyż szkody wynikające z zaniedbania tego istotnego środka bezpieczeństwa są ogromne i w zasadzie nieodwracalne.

Brak produktów w tej kategorii.

Okulary ochronne do lasera

Większość bodźców docierających do przeciętnego człowieka odbieramy za pomocą zmysłu wzroku, jest on naszym najcenniejszym zmysłem i to głównie, dzięki niemu poznajemy otaczający nas świat. Aby jak najdłużej cieszyć się dobrym wzrokiem należy przede wszystkim zachować szczególną dbałość o oczy. Ich ochrona powinna być priorytetem podczas wykonywania wielu prac. Jeśli podczas wypełniania obowiązków zawodowych mamy kontakt z laserem powinniśmy zrobić wszystko, żeby nasze oczy nie były narażone na związane z nim uszkodzenia.

okulary ochronne do lasera

Inwestycja w okulary ochronne do lasera

Okulary ochronne do lasera dostępne w sklepie internetowym BHP Nawigator to produkty najwyższej jakości, starannie wykonane, odporne na działanie szkodliwych czynników. Doskonale chronią oczy przed laserem. Jeśli posiadają Państwo takie okulary, praca z laserem w ogóle nie jest już problematyczna, można spokojnie podejmować się wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Prezentowany Państwu produkt stanowi niezawodną ochronę dla oczu narażonych na kontakt z laserem.

Okulary znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego są wytrzymałe i solidne, służyć mogą użytkownikowi przez długie lata nie ulegając zniszczeniu i niezawodnie chroniąc jego oczy. Jest to dość istotne, gdyż raz kupiwszy ten produkt nie musimy wciąż go wymieniać. Okulary te są również wygodne. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą sklepu internetowego BHP Nawigator oraz zaopatrzenia się w niezbędne do zachowania bezpieczeństwa produkty. Jesteśmy pewni, że dzięki nim Państwa codzienna praca będzie nie tylko o wiele bardziej komfortowa, ale i bezpieczna.